П'ятиразовий! Достроково визначився чемпіон Формули-1

29,2 т.

Пілот Mercedes Льюїс Хемілтон став п'ятикратним чемпіоном світу з автогонок у класі Формула-1. Це досягнення 33-річний британець оформив на Гран-прі Мексики, фінішувавши на четвертому місці.

Гонщики з Mercedes досить невдало провели гонку. Проблеми з гумою і ранній піт-стоп позбавили їх змоги боротися із конкурентами.

Крім того, зіграв свою роль і психологічний фактор — для дострокового чемпіонства Хемілтону достатньо було фінішувати вище сьомого місця включно, незалежно від результату Феттеля.

Німець із Ferrari у результаті приїхав другим, проте це вже ніяк не впливало на підсумковий рейтинг. У календарі чемпіонату залишилося дві гонки (11 листопада в Бразилії і 25 листопада в Абу-Дабі), але у Себа вже не буде навіть математичних шансів обійти Льюїса.

Перемогу в 18-му етапі здобув Макс Ферстаппен із Red Bull. Третій рядок у Кімі Райкконена (Ferrari).

Читайте: Формула-1: Феттель влаштував зіткнення на Гран-прі Японії

Гран-прі Мексики

Нагадаємо, що минулий Гран-прі, який пройшов у США, виграв Кімі Райкконен із Ferrari.