Формула-1: Гран-прі Австрії завершився грандіозним провалом лідерів

13,4 т.

Відбувся дев'ятий етап чемпіонату світу з автоперегонів у класі Формула-1. Гран-прі Австрії пройшов на автодромі "Ред Булл Ринг" в Шпільберг і ознаменувався сходом обох пілотів команди Mercedes, яка до цієї гонки лідирувала в Кубку конструкторів.

На 14-му колі у Боттаса через падіння тиску в системі гідравліки відмовила коробка передач. Фін зупинив машину і вибув з боротьби. Його партнер по Mercedes Льюїс Хемілтон не став заїжджати в бокси під час машини безпеки на відміну від конкурентів, і це його відкинуло з першого на 5-й рядок.

Читайте: Голі фото нареченої чемпіона Формули-1 викликали захват у мережі

А на 64-му колі діючий чемпіон світу і зовсім зійшов з дистанції. Льюїс поскаржився на втрату потужності і зупинив машину в зоні безпеки.

Перемогу в підсумку завоював голландський лідер Red Bull Макс Ферстаппен. Другим фінішував Себастьян Феттель, а третім Кімі Райкконен. Обидва з Ferrari.