Феттель здійснив грандіозний прорив на останньому Гран-прі сезону Формули-1

7,2 т.

В Абу-Дабі завершився заключний етап сезону Формули-1. Переможцем гонки на автодромі "Яс-Маріна" став пілот Mercedes Ніко Росберг. Його партнер Льюїс Хемілтон прийшов до фінішу другим, проте героєм Гран-прі став лідер Ferrari Себастьян Феттель. Німець провалив кваліфікацію і стартував лише 16-м, але протягом гонки чотириразовий чемпіон Ф-1 продемонстрував феноменальний пілотаж, "поїдаючи" суперників один за іншим. У підсумку Себ фінішував четвертим, відставши від третього Кімі Райкконена всього на 15 секунд.

Читайте: Багаторазовий чемпіон Формули-1 потрапив у ДТП

Успішний виступ пілотів Ferrari дозволив "Скудерії" впевнено посісти друге місце в Кубку конструкторів, значно випередивши суперників в особі Red Bull і Williams.

Дивіться: Пілот Формули-1 влаштував стрес інструкторові, здаючи на права в Росії

Нагадаємо, попередній етап Формули-1 в Бразилії завершився скандалом.

Як повідомляв "Обозреватель", Льюїс Хемілтон достроково став триразовим чемпіоном ще на Гран-прі США.