Дворазовий чемпіон світу насмішив незвичайним вчинком після гонки Формули-1: фото і відео курйозу

17,7 т.
Алонсо Угорщина шезлонг

Пілот McLaren Фернандо Алонсо продемонстрував блискуче почуття гумору на Гран-Прі Угорщини. Після закінчення гонки на автодромі "Хунгарорінг" у Будапешті дворазовий чемпіон світу неабияк повеселив вболівальників та експертів Формули-1.

36-річний іспанець, який фінішував в Угорщині несподівано високо на 6-му місці, підійшов під подіум і всівся у кріслі на тлі гігантського мема, створеного його шанувальниками.

На величезній картині Алонсо засмагає у костюмі на пляжі під парасолькою. Цей колаж фанати Ф-1 створили після того, як на Гран-Прі Бразилії в 2015 році Фернандо зійшов з дистанції і сів на шезлонг, ставши приймати сонячні ванни.

Читайте: Сиди вдома: легенда Формули-1 "порвав" російського пілота після аварії на Гран-прі Великобританії

У результаті в Twitter став популярним хештег #PlacesAlonsoWouldRatherBe, під яким користувачі викладали смішні фотоколажі з Алонсо, який засмагає у всіляких місцях, включаючи Місяць, на Таємній Вечері або верхи на динозаврі.

Таким чином сам гонщик McLaren показав, що намагається залишатися у доброму гуморі, незважаючи на невдачі команди і сильне відставання від лідерів пелотону.

Як повідомляв "Обозреватель", пілоти Ferrari зробили дубль в Угорщині, а лідер Mercedes Льюїс Хемілтон вразив несподіваним вчинком на фінішній прямій.