18-річний українець виграв гонку Формули-4 у Франції

Іван Пеклін

18-річний українець Іван Пеклін став переможцем однієї з гонок Формули-4 на другому етапі змагань у французькому Манью-Кур.

Як повідомляється на офіційному сайті FFSA Academy, яка займається пошуком талановитих гонщиків для команди Renault з Формули-1, наш співвітчизник посів перше місце у другому заїзді, обігнавши француза Лоріса Кабіру. У двох інших гонках Пеклін став 9-м і 11-м.

За підсумками двох етапів Формули-4 українець перебуває на шостому місці в загальному заліку. На його рахунку 41 очко. Японець Рен Сато лідирує в списку гонщиків з 97 набраними балами. Усього в межах змагання буде проведено сім етапів.

Як повідомляв OBOZREVATEL, грандіозна аварія зупинила історичний Гран-прі Формули-1 на італійській трасі Муджело.