Зозулю вигнали з поля на матчі в Іспанії

55,0 т.

Український футболіст "Альбасете" Роман Зозуля отримав пряму червону картку в матчі 36-го туру другого дивізіону чемпіонату Іспанії проти "Осасуни" (0:2).

На 77-й хвилині форвард збірної України відбив руками м'яч, що летів у площину воріт його команди. Головний рефері вигнав українця з поля і призначив пенальті, який точно реалізував Роберто Торрес.

Для Зозулі це третє вилучення в сезоні. Раніше він отримував червоні картки в поєдинках з "Ельче" і цієї ж "Осасуною".

Читайте: "Мене ображали": Роман Зозуля зробив заяву щодо скандалу з іспанським політиком

Як повідомляв OBOZREVATEL, в кінці березня Зозуля допоміг "Альбасете" зіграти внічию з "Тенеріфе" в матчі 32-го туру другого дивізіону чемпіонату Іспанії (2:2). Наш форвард відзначився ефектним забитим м'ячем в першому таймі.