Зозуля забив шикарний гол у чемпіонаті Іспанії: відеофакт

24.3т Читати матеріал російською

Український футболіст Роман Зозуля допоміг "Альбасете" зіграти внічию з "Тенеріфе" в матчі 32-го туру другого дивізіону чемпіонату Іспанії (2:2). Наш форвард відзначився забитим м'ячем у першому таймі.

На 28-й хвилині зустрічі Зозуля точно замкнув головою навіс Гарсії, зрівнявши рахунок матчу. На той час "Альбасете" поступалося супернику після голу Сусо на 7-й хвилині.

У дебюті другого тайму Бела вивів "Альбасете" вперед. Але втримати перемогу команда Зозулі не змогла: у компенсований час Малбашіч точним ударом зрівняв рахунок і відібрав у "Альбасете" два очки.