двох квитків на концерт гурту «Антитіла» Взяти участь
Конкурс

/Новини футболу

Зозуля влаштував феєрію в матчі чемпіонату Іспанії, забивши два голи: відеофакт

Український футболіст Роман Зозуля став головною зіркою матчу Сегунди між "Альбасете" та "Райо Махадаонда".

Наш співвітчизник приніс своїй команді перемогу, оформивши два голи і результативну передачу за півгодини гри.

Роман Зозуля (в центрі)

ФК "Альбасете"

Вже на п'ятій хвилині зустрічі український форвард "Альбасете" підкараулив помилку захисників суперника і розігнав швидку контратаку, яку точним ударом завершив Рей Манай. Ще за шість хвилин вже сам Зозуля ефектним ударом головою метрів із 11-ти відправив м'яч у сітку.

А на початку останньої третини тайму Роман вдало відгукнувся на подачу з кутового і оформив дубль.

У підсумку "Альбасете" здобув виїзну перемогу – 3:2, і закріпився на третьому рядку другого дивізіону чемпіонату Іспанії з футболу.

Як повідомляв OBOZREVATEL, футболіст "Манчестер Сіті" Олександр Зінченко став дворазовим чемпіоном Англії, встановивши рекорд України.

Клуб нашого співвітчизника потролив гравця, заборонивши йому підходити до чемпіонського кубка.

Підписуйся на наш Telegram. Отримуй тільки найважливіше!

Читайте всі новини по темі "Чемпіонат Іспанії" на сайті "OBOZREVATEL".