Зозуля видав розкішний матч в Іспанії, забивши гол і заробивши два пенальті: опубліковано відео

69,8 т.

Український нападник Роман Зозуля провів шикарний матч в складі "Альбасете" в третьому турі розіграшу Сегудни - другого за значимістю футбольного дивізіону країни. На своєму полі команда нашого співвітчизника розгромила "Кордобу" - 3:0, а сам Роман взяв участь у двох взяттях воріт суперника.

Вже на 4-й хвилині зустрічі Зозуля увірвався до чужої штрафної, де був збитий захисником. Суддя без вагань вказав на "точку", удар з якої чітко реалізував Євген Вальдеррама. А в середині другого тайму українець знову змусив помилитися суперника у штрафній. На цей раз в боротьбі із Зозулею рукою зіграв один із захисників "Кордоби", а сам Роман реалізував пенальті.

Читайте: Футболістові збірної України не дали встановити історичне досягнення в Іспанії

Відзначимо, що після трьох зіграних матчів в активі "Альбасете" п'ять очок, що дозволяє команді займати четверте місце.

Як повідомляв OBOZREVATEL, лідера збірної України Євгена Коноплянку вигнали з поля в матчі чемпіонату Німеччини.