Зозуля провів феєричний матч у чемпіонаті Іспанії

17.1т Читати матеріал російською

Український нападник іспанського клубу "Альбасете" Роман Зозуля відзначився чудовими діями в 14-му турі другого за силою дивізіону країни. 27-річний киянин у домашньому матчі з "Альмерією" зробив результативний пас і забив гол.

На 38-й хвилині Роман асистував Дані Родрігесу, а через 16 хвилин сам ефектно реалізував вихід один на один із голкіпером. Зустріч у результаті завершилася з рахунком 2:0.

Відзначимо, що це вже третій гол і другий ассист Зозулі за "Альбасете" у цьому сезоні. Раніше Роман забив чумний гол з льоту, ефектно розібравшись в 7-му турі із захисником команди суперника.

Тисни! Підписуйся! Читай тільки найкраще!