"Зоря" програла "Атлетику" і не зуміла вийти до плей-офф Ліги Європи

12,2 т.
'Зоря' програла 'Атлетику' і не зуміла вийти до плей-офф Ліги Європи

Луганська "Зоря" не зуміла скласти компанію київському "Динамо" у плей-офф Ліги Європи . У заключному матчі групового етапу команда Юрія Вернидуба не зуміла обіграти прямого конкурента в боротьбі за путівку в 1/16 фіналу іспанський "Атлетик" - 0:1.

Гра пройшла у досить рівній боротьбі. Досить сказати, що у першому таймі команди так і не зуміли потрапити у ствір воріт один одного. У той же час гості виглядали набагато гостріше. Кілька разів "Зорю" від неприємностей рятувала лише неточність в останній фазі атак іспанців.

Читайте: "Він монструозен!" У Росії прийшли в захват від гри "Шахтаря"

Однак на 29-й хвилині баски вразили ворота Луніна. На щастя української команди лінійний арбітр побачив у гостей офсайд, якого, відверто кажучи, і близько не було.

Після перерви гості продовжили нагнітати обстановку біля воріт "Зорі". На 52-й хвилині наш голкіпер неймовірним чином потягнув удар Адуріс метрів з восьми, а трохи пізніше за луганчан зіграла вже поперечина.

У підсумку іспанці свого домоглися на 70-й хвилині зустрічі. Після навісу Адуріс у розкішному стилі виграв "другий поверх" у захисників і по красивій дузі відправив м'яч у сітку. Буквально тут же Гарсія міг остаточно ховати всі надії "Зорі", але Лунін витягнув удар баска метрів з 10.

uefa.com

Як не старалися українці здійснити подвиг, їм це не вдалося. Більш того, підопічні Юрія Вернидуба за п'ять хвилин до фінального свистка пропустив вдруге. Таким чином, "Зоря" завершила свої виступи в Лізі Європи.

Ліга Європи. Група J. 6 тур

Львів, "Арена Львів"

Арбітр: Рюдді Буке (Франція)

"Зоря" (Луганськ, Україна) - "Атлетик" (Більбао, Іспанія) - 0:2

Голи: Адуріс, 70, Рауль Гарсія, 86

"Зоря": 16. Лунін, 2. Сухоцький, 3. Сваток, 5. Гордієнко, 8. Харатін, 28. Громов, 36. Бабенко Р., 18. Андрієвський, 20. Караваєв, 19. Луньов, 95. Фрейтас

"Атлетик" Б: 13. Яго, 4. Лапорт, 6. Сан Хосе, 24. Баленсиага, 30. Нуньєс У., 14. Сусаета, 15. Иньиго Лекуе, 17. Ріко М., 22. Рауль Гарсія, 11. Вільямс І., 20. Адуріс

Як повідомляв "Обозреватель", київське "Динамо" переможно завершило груповий турнір Ліги Європи.