"Зоря" перемогла у скандальному матчі і вийшла у плейофф Ліги Європи

72,2 т.
'Зоря' перемогла у скандальному матчі і вийшла у плейофф Ліги Європи

Луганський футбольний клуб "Зоря" вийшов у плейофф Ліги Європи, перемігши 1:0 у матчі-відповіді з болгарським ЦСКА. Перша гра на виїзді тиждень тому завершилася з рахунком 1:1.

Долю поєдинку у Запоріжжі вирішив скандальний епізод у першому таймі, коли головний арбітр із Франції Аморі Делерю не поставив пенальті в наші ворота, а через мить показав червону картку гравцю з Болгарії.

На 22-й хвилині в нашому штрафному м'яч влучив у руку Богдану Михайличенку, але рефері цей епізод не побачив. "Зоря" рвонула в контратаку і Русин був готовий виходити один на один з воротарем, коли Турицов просто зніс українця. Всі апеляції гравців ЦСКА були марні.

Надалі підопічні Віктора Скрипника володіли ініціативою, але під кінець поєдинку помітно здали. ЦСКА влаштовував одну атаку за іншою, але пропустив на 89-й хвилині контратаку.

Русин переграв голкіпера, але його удар зі стрічки виніс захисник. М'яч знову опинився у ногах нашого футболіста і гравець молодіжної збірної України з другої спроби вразив ворота.

Назарій на радощах зняв футболку, за що заробив другу жовту картку і був видалений із поля.

"Зоря" Україна – ЦСКА Софія Болгарія 1:0 (0:0, 1:0)

Гол: 1:0 – 90 Русин.

Зоря – Шевченко, Тимчик, Абу-Ханна (Чеберко, 4), Вернидуб, Кочергін, Хомченовський, Юрченко (Ледньов, 46), Михайличенко, Іванисеня, Русин, Будковський (Кабаєв, 90).

ЦСКА Софія – Черняускас, Турицов, Альбентоса, Занєв, Нуну Томаш, Тіагу Родрігеш, Бікеле, Малинов (Фаббріні, 82), Жеферсон (Уотт, 87), Соу, Евандро (Митків, 56).

Попередження: Турицов (15), Хомченовський (21), Юрченко (29), Будковський (45), Русин (68), Шевченко (90).

Вилучення: Турицов (22), Русин (90).

Другий український клуб "Маріуполь" розгромно програв голландському "АЗ". Поєдинок, який через руйнування на стадіоні був перенесений до Гааги, завершився з рахунком 0:4.

"АЗ" Алкмаар Голландія – "Маріуполь" Україна 4:0 (2:0, 2:0)

Голи: 1:0 – 20 Стенгс, 2:0 – 44 Аувеян, 3:0 – 62 Вюйтенс, 4:0 – 90, автогол Яворський.

АЗ Алкмар – Бізот, Влар (Хацідьякос, 80), Вюйтенс (Класі, 75), Вейндал, Аувеян, Ідріссі, Копмейнерс, Стенгс, Мідтше, Свенссон, Боада (Дрейф, 69).

Маріуполь – Худжамов, Чоботенко, Биков (Корнієнко, 46), Яворський, Кирюханцев, Чурко (Топалов, 69), Танковський, Мишнєв (Кащук, 83), Федорчук, Вакула, Полегенько.

Попередження: Ідріссі (18), Свенссон (40), Мишнєв (68), Мідтше (87).

Читайте: Серйозні руйнування: українському клубу стало ніде грати у Лізі Європи

За путівку до групового раунду Ліги Європи луганчани зіграють із переможцем пари "Еспаньол" (Іспанія) – "Люцерн" (Швейцарія). У першому поєдинку іспанський колектив розгромив суперника в гостях – 3:0.

До цього "Зоря" вже пройшла один раунд кваліфікації, двічі обігравши чорногорську "Будучность" (3:1 і 1:0).

Зазначимо, що на минулих вихідних "Зоря" і ЦСКА провели чергові матчі у чемпіонатах своїх країн. "Зоря" перемогла новачка УПЛ "Колос" — 3:1. Зі свого боку армійці із Софії зіграли на виїзді з чемпіоном країни "Лудогорцем" внічию – 0:0.