Зірковий футболіст російського клубу ефектно осоромився в Туреччині

16,8 т.
Луїш Нету

Зірковий захисник пітерського "Зеніту" Луїш Нету, який виступає на правах оренди в стамбульському "Фенербахче", оконфузився в чемпіонаті Туреччини. Футболіст збірної Португалії відзначився епічним автоголом.

Інцидент з орендованим легіонером російського клубу трапився під час матчу турецької Суперліги з "Кайсеріспором". 29-річний Нету намагався технічно перервати навіс суперника зі штрафного, скинувши м'яч голкіперу грудьми. Але замість цього Луїш ефектно в падінні на спину забив у власні ворота.

Читайте: Курйоз дня: в Таїланді футболіст забив неймовірний пенальті в історії

Варто зазначити, що завдяки цьому автоголу "Кайсеріспор" скоротив розрив у рахунку до мінімуму. У підсумку на 95-й хвилині "Фенербахче" і зовсім втратив перемогу, зігравши внічию 1:1.

Раніше "Обозреватель" повідомляв, що в Португалії дико осоромилися з воротарем збірної Росії перед матчем Ліги чемпіонів.