подушки «Венето Комфорт Антистрес» Взяти участь
Конкурс

/Новини футболу

Неймовірна драма! "Манчестер Сіті" - "Тоттенхем" - 4-3: всі подробиці 1/4 фіналу Ліги чемпіонів

11.4тЧитати матеріал російською

Хоча Пеп Гвардіола не втомлюється повторювати про прихід в "Манчестер Сіті" не заради перемоги в Лізі чемпіонів, саме "Сіті" повсюдно вважався фаворитом турніру.

У першому протистоянні з "Тоттенхемом" манчестерці виявилися безсилі проти організованої та системної оборони лондонців. Тепер в матчі-відповіді, який пройшов на стадіоні "Сіті оф Манчестер" 17 квітня, команді Гвардіоли довелося ризикувати ще більше і не пропускати. Не вийшло - до 20 хвилини "Тоттенхем" забив вже двічі, а в першу половину тайму команди на двох зробили аж 5 голів!

OBOZREVATEL вів онлайн-трансляцію матчу з Манчестера, який почався о 22:00 за київським часом

ЛІГА ЧЕМПІОНІВ. 1/4 ФІНАЛУ (МАТЧ-ВІДПОВІДЬ)

Манчестер (Англія). "Сіті оф Манчестер". 22:00

Головний арбітр: Джюнейт Чакир (Туреччина)

"Манчестер Сіті" (Англія) - "Тоттенхем" (Англія) - 4:3 (загальний рахунок - 4:4)

Голи: Стерлінг (4, 21), Бернарду Сілва (11), Агуеро (59) - Сон (7, 10), Льоренте (73)

"Манчестер Сіті" (4-3-3): Едерсон - Уокер, Компані, Ляпорт, Менді - де Брейне, Гюндоган, Давид Сільва - Стерлінг, Агуеро, Бернарду Сілва

Запасні: Мурічі (гк), Стоунз, Сані, Фернандіньо, Марез, Отаменді, Жезус

"Тоттенхем" (4-5-1): Льоріс - Тріпьер, Альдервейрельд, Вертонген, Роуз - Сіссоко, Ваньяма - Аллі, Еріксен, Лукас Моура - Сон Хин Мін

Запасні: Гассаніга (гк), Санчес, Уокер-Пітерс, Фойт, Девіс, Скіпп, Льоренте

_______________________________________

00:33. На цьому ми завершуємо нашу онлайн-трансляцію цього неймовірного поєдинку між "Манчестер Сіті" і "Тоттенхемом". Незабутній матч! Дякуємо, що були з нами, і залишайтеся дивитися Лігу чемпіонів замість з OBOZREVATEL

00:21. "Тоттенхем" лише вдруге в історії вийшов в 1/2 фіналу Ліги чемпіонів (а раніше - Кубка європейських чемпіонів). До цього "Шпори" грали на цій стадії в далекому 1962 році

00:15. "Тоттенхем" в півфіналі ЛЧ, де зустрінеться з голландським "Аяксом"

00:07. Статистика усього матчу

23:59. Відео голів Агуеро (4:2) і Льоренте (4:3) у другому таймі, де вирішальним став саме м'яч Льоренте

Гол Агуеро

Гол Льоренте

90+6. УСЕ! ОСЬ ТЕПЕР ТОЧНО ВСЕ! Звучить фінальний свисток, і "Тоттенхем" виходт в 1/2 фіналу Ліги чемпіонів

90+4. АЛЕ НІ! Скасовує рефері гол Стерлінга!!! Переглянувши повтор по VAR, арбітр показує офсайд у Стерлінга після передачі Агуеро! "Манчестер" в шоці - замість радості відразу сльози горя на обличчях вболівальників

90+3. ЦЕ ВСЕ - ГОЛ "МАН СІТІ"! Стерлінг! "Сіті" таки дотискує суперника, з Стерлінг робить хет-трик і виводить свою команду в 1/2 фіналу ЛЧ

90+1. У "Тоттенхема" остання заміна - замість Роуза догравати матч буде Санчес

90. Аж п'ять хвилин додав арбітр до другого тайму

89. Вже тільки в обороні грає "Тоттенхем", лише ситуативно вибігаючи вперед. 4:3 важливо утримати лондонцям, будь-який гол "Ман Сіті" відразу стане фатальним для них

86. Після знижки від Сані Гюндоган з декількох метрів не влучає у ворота! Забійний момент!

84. У "Ман Сіті" рятувати ситуацію виходить в атаку Сане (замість захисника Менді) За хвилину до цього у "Тоттенхема" атакуючого Лукаса Моуру замінив захисник Девіс

81. Незважаючи на те, що "Ман Сіті" більше потрібно забивати, атакує зараз якраз "Тоттенхем". Льоренте на емоціях йде в атаку, але потрапляє в офсайд

77. Ваньяма отримує жовту картку

73. ГООООООООООЛ! "Тоттенхем" знову все перевертає з ніг на голову! Льоренте забиває, вдало граючи при подачі кутового. М'яч потрапляє в ворота від стегна іспанця, суперник апелює ("рука"), але рефері після перегляду відеоповтору впевнено вказує на центр поля. 4:3, але тепер загальний розклад на руку "Тоттенхему", а "Сіті" треба знову забивати мінімум один гол

65. У відмінною позиції для удару опинився Гюндоган, але не вийшов удар у турка метрів з 5-ти

63. Перша заміна у "Ман Сіті" - замість Давида Сільви центр поля зміцнить Фернандіньо

60. ГООЛ! Забиває "Ман Сіті". Де Брюйне пасом на хід вивів Агуеро на ударну позицію. і аргентинець найпотужнішим ударом метрів з 7-ми зробив рахунок 4:2. Тепер загальний розклад на користь "Ман Сіті"

58. Хвилинка напруги від "Тоттенхема". Спочатку Сон не зміг обробити м'яч і використовувати майже вихід один на один з воротарем, а в атаці другим темпом пробивав вже Льоренте головою, але Едерсон відбив!

56. Де Брюйне потужно пробивав у кут метрів з 15-ти, але Льоріс парирував

53. Роуз отримує жовту картку за грубий підкат

51. Після швидкої атаки і удару Стерлінга метрів з 10-ти Льоріс невдало відбив м'яч, Сілва йшов на добивання, але Роуз грубо зіграв в боротьбі. "Ман Сіті" просить пенальті, але арбітр навіть не біжить дивитися VAR

49. Де Брюйне б'є сильно зі штрафного, але вище воріт

48. Небезпечний штрафний метрах в 20-ти, а за фол на де Брюйне жовту картку отримує Сон

ДРУГИЙ ТАЙМ РОЗПОЧАВСЯ!

23:05. Повертаються команди на поле. Скоро відновиться гра. А тим часом на стадіоні звучить під спів трибун Бітлз - Hey Jude

23:03. Відео голу Бернарду Сілви, який вдруге зрівняв рахунок в матчі (2: 2)

23:03. Як не заснути і не пропустити найцікавіше в нашому матчі, незважаючи на пізній час матчі Ліги чемпіонів

22:59. Стерлінг - машина! Форвард "Ман Сіті" в цьому сезоні взяв участь в 43-х (!) голах за клуб і збірну в 50-ти матчах різних офіційних турнірів. Це більше, ніж у будь-кого з англійців в топ-5 лігах Європи

22:57. Статистика першого тайму. "Тоттенхем" - 2 удари в створ, 2 голи

22:57. Відео другого голу Стерлінга, який вивів "Ман Сіті" вперед (3: 2)

22:55. Сьогодні емоції в "Манчестері" просто закипають! Неймовірна гра, яку вже давно бачила Ліга чемпіонів

45+3. ПЕРШИЙ ТАЙМ ЗАВЕРШЕНО! Це безумство - 4 голи за 11 хвилин, 5 - за 21 хвилину! Поки попереду "Ман Сіті" - 3:2, але загальна нічия 3:3 на користь "Тоттенхема" (через двох гостьових голів)

45+3. Стерлінг увірвався в штрафну по центру, але в останній момент нападника "Сіті" таки зупинили

45. Три хвилини добавл арбітр до першого тайму

44. А поки пригадаємо другий гол Сона в грі (1:2), який хоч і ненадовго, але вивів "Тоттенхем" вперед

43. Ух, Сон гостро пробиває поруч із дальньою стійкою, обігравши на лінії штрафного Уокера

40. Так, вимушена заміна у лондонців вже в першому таймі - замість травмованого Сіссоко виходить форвард Льоренте. Це означає, що тепер в опорну зону сяде Аллі, Сон зміститься на позицію атакувального центрхава, а Льоренте вже буде грати на вістрі

39. Не щастить "Тоттенхему" в цьому протистоянні - проблеми з пахом у ведучого опорника команди Сіссоко. Швидше за все, не зможе довго продовжити матч Сіссоко

37. Хороший простріл на Агуеро, але Серхіо не зміг метрів з 7-ми пробити повз суперника і потрапити в ворота

36. Відео голу Сохнув Хин Міна, який зрівняв рахунок в грі (1:1)

35. Упав темп гри таки, не змогли команди на таких швидкостях дограти весь тайм. Однак гостріше в атаці грає "Ман Сіті", гострими фланговими атаками загрожуючи воротам Льоріса

31. Так, почнемо потихеньку розбиратися з пачкою відео, які підготували нам оговталися від шоку відеорежисерів. Відео першого гола в грі від Стерлінга

30. Дуже добре знайшов Давид Сільва "майже однофамільця" Бернарду Сілву пасом в центрі штрафного, але португалець НЕ соріентіровалсяі пропустив м'яч

25. Особа Гвардіоли і всіх уболівальників в першій половині першого тайму

24. Сон знову загрожує воротам "Ман Сіті", але на цей раз захисники не дають пробити корейцеві після позиційної атаки

21. А ні, ми помилялися - продовжують забивати команди! ГОООООЛ! "Ман Сіті" виходить вперед. Бернарду Сілва відмінно віддав на хід де Брюйне, той прострілив на дальню штангу, куди вже втік Стерлінг. Форварду "Сіті" залишалося тільки не промахнутися - 3:2

20. Еріксен небезпечно б'є здалеку, але м'яч летить над "дев'яткою"

17. Фух, трохи заспокоїлися команди і вирішили "підняти голову". 2:2 - результат на користь гостей, і господарям тепер треба перемагати з різницею в два м'ячі (4: 2 або більше), щоб пройти в півфінал

12. Як і трибуни, так і лавки запасних на стадіоні в шоці! 4 голи за 11 хвилин в тій грі, де після першого матчу з мінімальним результатом на кону - путівка в 1/2 фіналу ЛЧ!

11. ЦЕ НЕЙМОВІРНО! 2:2! "Ман Сіті" в першій же атаці після пропущеного голу проривається зліва, і Бернарду Сілва пробив метрів з 10-ти. Льоріс явно був готовий відбити, але м'яч зрикошетив від Роуза і залетів у ворота!

10. ЩО РОБИТЬСЯ? "Тоттенхем" знову забиває! І знову Сон! 1: 2. Втрата в центрі поля (знову Емерік Ляпорт), швидка атака, і знову Сон пости з лінії штрафного б'є в дальню дев'ятку! 1:2

8. ГООООЛ! І це гол "Тоттенхма" - лондонці розігрували комбінацію в центрі, і Аллі робив проникаючу передачу в штрафну. Емерік Ляпорт переривав її, але так, що м'яч потрапив до Сону. Кореєць потужно пробив з лінії штрафної, і Едерсон, хоч і зачепив ногою м'яч, але не відбив

5. Вогняний старт матчу - перший удар в грі відразу призводить до голу, який поки нівелює всю перевагу "Тоттенхема"

4. ОСЬ ТАК ПОЧАТОК! ГООООЛ! Стерлінг забиває у "Ман Сіті"! Де Брюйне на лівому фланзі знайшов Стерлінга, той увійшов у штрафну і майже з кута майданчика пробив обвідним в дальній кут! Льоріс був безсилий. 1:0 і 1:1 по двом матчам!

1. Хех, команди почали гру... спущеним м'ячем. Рефері помітив це і змусив змінити "снаряд". В цілому ж гра почалася спокійно

МАТЧ РОЗПОЧАВСЯ! "Ман Сіті" розвів м'яч з центру поля

3 ХВИЛИНИ ДО МАТЧУ. На полі команди вже, розіграли м'яч, і "Ман Сіті" готується взяти реванш у "Тоттенхема"

30 ХВИЛИН ДО МАТЧУ. "Тоттенхем" сьогодні зіграє в досить незвичних кольорах

1 ГОДИНА ДО МАТЧУ. Стали відомі стартові склади на сьогоднішній матч

"Манчестер Сіті" (4-3-3): Едерсон - Уокер, Компані, Ляпорт, Менді - де Брейне, Гюндоган, Давид Сільва - Стерлінг, Агуеро, Бернарду Сілва. Запасні: Мурічі (гк), Стоунз, Сані, Фернандіньо, Марез, Отаменді, Жезус

"Тоттенхем" (4-5-1): Льоріс - Тріпьер, Альдервейрельд, Вертонген, Роуз - Сіссоко, Ваньяма - Аллі, Еріксен, Лукас Моура - Сон Хин Мін. Запасні: Гассаніга (гк), Санчес, Уокер-Пітерс, Фойт, Девіс, Скіпп, Льоренте

2 ГОДИНИ ДО МАТЧУ. "Сіті оф Манчестер" (він же – "Етіхад Стедіум", тільки в турнірах УЄФА без комерційної назви) вже відкриває двері для уболівальників. Що цікаво, "Ман Сіті" та "Тоттенхем" на цьому тижні зіграють не тільки в Лізі чемпіонів, але і в чемпіонаті - вже через 3 дні. Багато в чому доленосний відрізок сезону для обох команд

3 ГОДИНИ ДО МАТЧУ. У першому поєдинку команди розписали скромні 1:0 на користь "Тоттенхема"

4 ГОДИНИ ДО МАТЧУ. Припускаємо варіанти складу на сьогоднішню гру

Орієнтовні склади

"Манчестер Сіті" (4-3-3): Едерсон - Уолкер, Отаменді, Емерік Ляпорт, Менді - Фернандіньо, де Брейне, Давид Сільва - Бернарду Сілва, Агуеро, Стерлінг

"Тоттенхем" (4-1-4-1): Льоріс - Тріпьер, Альдервейрельд, Вертонген, Роуз - Сіссоко - Сон Хин Мін, Еріксен, Аллі, Уінкс - Моура

ДЕ ДИВИТИСЬ

Англійське дербі в Лізі чемпіонів в Україні можна буде подивитися в трансляції каналу "Футбол 1". Також показ матчу в своєму ефірі організують російські телеканали "Матч ТВ" і білоруський "Білорусь 5".

Підписуйся на наш Instagram! Отримуй лише найважливіше!

Читайте всі новини по темі "Ліга чемпіонів" на сайті "OBOZREVATEL".