"Зеніт" з Ракицьким осоромився в Лізі Європи

42,5 т.
'Зеніт' з Ракицьким осоромився в Лізі Європи

Російський "Зеніт" зазнав поразки в домашньому матчі 1/8 фіналу Ліги Європи. Команда, в якій грає українець Ярослав Ракицький, поступилася "Вільярреалу" 1:3.

Іспанці вийшли вперед на 33-й хвилині. Іборра скористався сумбуром у захисті пітерського клубу головою переправив м'яч у ворота. Однак "Зеніту" вдалося дуже швидко відквитати пропущений м'яч: Азмун з положення поза грою з метра відправив снаряд у сітку.

У другому таймі "Вільярреал" вийшов заряджений на успіх і через менш ніж 20 хвилин знову вийшов вперед. Після навісу в штрафну Морено виграв боротьбу у Ракицького і забив другий гол своєї команди.

Читайте: "Важке становище": в Росії кинулися на захист "жертві Ракицькому"

Поки "Зеніт" приходив до тями, гості з Іспанії забезпечили собі більш комфортну перевагу. Голкіпер російської команди не зумів відбити м'яч після дальнього удару Морланеса.

Поєдинок-відповідь двох команд відбудеться 14 березня в Іспанії.

Як повідомляв OBOZREVATEL, український футболіст Ярослав Ракицький не потрапив до заявки збірної України на перші матчі кваліфікації чемпіонату Європи-2020.