"Зеніт" з Ракицьким осоромився в Лізі Європи

67,9 т.
'Зеніт' з Ракицьким осоромився в Лізі Європи

Пітерський "Зеніт" програв "Фенербахче" на виїзді в матчі 1/16 фіналу Ліги Європи з рахунком 1:0. Український новачок російського клубу Ярослав Ракицький вийшов у стартовому складі і на 5-й хвилині отримав жовту.

Турецька команда домінувала на полі до перерви і в середині першого тайму вийшла вперед. Після подачі з кутового м'яч від спини футболіста "Зеніта" відскочив до Слімані, який переправив снаряд у сітку воріт суперника.

Фенербахче - Зеніт

Читайте: ''Егоїзм'': скандальний Селезньов засудив перехід Ракицького в "Зеніт"

У гостей був відмінний шанс зрівняти рахунок, проте Мак з 11-метрової позначки не зумів переграти воротаря.

У другому таймі "Зеніт" зумів відсунути гру від своїх воріт, проте забити гол на виїзді так і не зумів.

Матч-відповідь "Зеніту" і "Фенербахче" відбудеться 21 лютого в Санкт-Петербурзі. Початок зустрічі - о 19:55.

Як повідомляв OBOZREVATEL, фанатів російського "Зеніту" атакували в Туреччині перед матчем Ліги Європи проти "Фенербахче". Ультрас турецького клубу напали на автобус з уболівальниками суперника.