Без Зеленського: з'явилося відео нагородження "Динамо" на Суперкубку України

39.1т Читати матеріал російською

Київське "Динамо" стало володарем Суперкубка України 2019 року.

Віцечемпіони країни в Одесі на стадіоні "Чорноморець" обіграли свого одвічного суперника донецький "Шахтар" – 2:1.

Без Зеленського: відео нагородження "Динамо" на Суперкубку

ФК "Динамо" Київ

Підопічні Олександра Хацкевича пропустили в компенсований до першого тайму час від Алана Патріка. У другій половині гри "біло-сині" довгий час намагалися перевернути хід гри. "Динамо" вдалося це зробити лише за 10 хвилин до фінального свистка. Спочатку Микита Бурда після подачі кутового зрівняв рахунок, а за три хвилини Денис Гармаш красивим ударом у падінні відправив м'яч у дальній кут воріт.

До вашої уваги церемонія нагородження "Динамо". Зазначимо, що президент України Володимир Зеленський, який був присутній на матчі, не брав участі в церемонії.

Як повідомляв OBOZREVATEL, головний тренер "Динамо" Олександр Хацкевич розкритикував арбітра матчу за Суперкубок України з "Шахтарем".

Тисни! Підписуйся! Читай тільки найкраще!

Читайте всі новини по темі "Суперкубок України" на сайті "OBOZREVATEL".