Збірна України з футболу здобула розгромну перемогу

96,9 т.

Збірна України з футболу здобула перемогу в товариському матчі над командою Албанії. Зустріч у французькому Евіані на стадіоні "Каміль Фурньє" завершилася з рахунком 4:1

Підопічні Андрія Шевченка з перших хвилин захопили повністю контроль м'яча в центрі поля, раз по раз навантажуючи голкіпера суперників небезпечними ударами. Албанці вирішили свою гру побудувати на контратаках і також пару раз огризнувся вкрай небезпечними випадами.

Україна - Албанія

Іноді складалося враження, що отримавши таку перевагу, українські футболісти розгубилися, і не знають, що робити з м'ячем.

У другій частині тайму швидкості стали менше, футболісти навіть зробили перерву на водопій. Пауза пішла на користь нашою командою. Коноплянка з Ярмоленком ефектно розібралися із захистом і на 31-хвилині Євген забив 16-й гол на національну команду.

Читайте: Озвучена зарплата Шевченко в збірній України

Через 4 хвилини капітан збірної України обіграв 3-х захисників і збільшив перевагу своєї команди.

Ярмоленко на цьому не зупинився і скориставшись плутаниною албанців на останніх хвилинах тайму довів рахунок до розгромного.

У другій половині українські футболісти стали грати по рахунку. Гравці не сильно форсували ситуацію, допускаючи багато невимушених помилок.

У той же час Албанія вела гру так, немов не пропустила в першому таймі три м'ячі. Підопічні Пануччі часто загрожували воротам Луніна і мали кілька хороших шансів забити гол.

За 2 хвилини до кінця розслаблені українці все-таки пропустили точний удар суперника, але в решту секунди українські футболісти встигли довести рахунок до розгромного.

Ця гра стала останньою перед відпусткою збірної України. 6 вересня 2018 року наша команда стартує в Лізі націй.

Нагадаємо, що ця гра стала четвертою для "синьо-'желтих" в 2018 році. У березні Україна спершу зіграла внічию з Саудівською Аравією , а потім обіграла Японію,

Декількома днями раніше "синьо-жовті" не змогли обіграти Марокко (0:0).