Збірна України сенсаційно обіграла Аргентину і вийшла в чвертьфінал Універсіади-2017

19.1тЧитати новину російською

Збірна України з футболу створила гучну сенсацію на Універсіаді-2017, яка проходить у Тайбеї (Тайвань). "Жовто-сині" несподівано обіграли лідера групи Аргентину з рахунком 2:1.

Героєм поєдинку в команді Анатолія Бузника став півзахисник рівненського "Вереса" Антон Котляр. 24-річний хавбек спершу на 16-й хвилині забив дебютний м'яч в цій зустрічі, а потім у середині другого тайму оформив дубль.

У проміжку між голами нашого співвітчизника у складі аргентинців відзначився Хуан Ігнасіо Барбьері. Однак "жовто-сині" все ж зуміли довести справу до перемоги, завдяки чому з другого місця зуміли вийти в чвертьфінал Універсіади-2017.

Наступним суперником підопічних Бузника стане команда Мексики.

Раніше "Обозреватель" повідомляв, що футболіст збірної України втратив свідомість під час матчу проти Південної Кореї в другому турі Універсіади.

Читайте всі новини по темі "Універсіада" на сайті "Обозреватель".

Приєднуйтесь до групи "УкрОбоз" на Facebook, читайте свіжі новини!