Збірна України експериментальним складом гідно зіграла з Туреччиною

26.2т Читати матеріал російською

Збірна України з футболу зіграла внічию з Туреччиною в товариському матчі. Поєдинок в Анталії завершився з рахунком 0:0.

Проблеми, що виникли з полем "Анталії-Арени" значно вплинули і на швидкість в матчі. Газон місцями нагадував зоране поле. Андрій Шевченко виставив на гру експериментальний склад. Вперше за 4 роки в старті вийшов Макаренко, дебютував Миколенко. На незвичній для себе позиції форварда почав Коваленко.

Господарі спробували забити швидкий гол, уже з перших хвилин організувавши небезпечний момент біля воріт Луніна. Ця тактика не спрацювала і з середини тайму на полі домінували лише гості.

Турки намагалися зрідка включати неорганізований пресинг, але українці легко його розбивали точними дальніми передачами, швидко переходячи в атаку.

Наші футболісти краще контролювали ситуацію, грали елементарно швидше за суперника і явно були ближчими до голу. Коноплянка і Зінченко значно перевищували своїх опонентів, раз-по-раз напружуючи воротаря небезпечними ударами.

Турецькі футболісти часто не могли навіть вийти зі своєї половини поля, оскільки грамотна розстановка української команди не залишала їм вільних зон.

На 42-й хвилині господарі несподівано організували гострий випад, який закінчився голом, але косовський арбітр Гьонц Нуза взяття воріт відмінив, побачивши порушення правил із боку Унала.

У перерві тренер нашої збірної замінив Шапаренка, випустивши замість динамівця Малиновського. Микола був не дуже активний, ще й отримав на 36-й хвилині "гірчичник".

Турки другу половину почали набагато активніше, на 51-й хвилині ледь не відкривши рахунок. Після флангового прострілу зліва турок бив впритул, м'яч уже пролітав між ніг Луніна, але в останній момент потрапив в опорну ногу і пішов на кутовий.

Через 10 хвилин у підопічних Луческу знову вийшло забити гол, але і його арбітр скасував (офсайд). Збірна Туреччини майже весь час другого тайму володіла м'ячем, нагнітаючи біля воріт Луніна. В України гостро вiдчувалася нестача форварда — Коваленко явно програвав опонентам у могутності й умінні поборотися.

Наша команда атакувала набагато менше, але досить гостро, хоча гол забити так і не змогла. Шевченко і Луческу в останні хвилини провели низку замін, але на результат це ніяк не вплинуло.

Туреччина — Україна 0:0

Туреччина — Болат, Сеюнджю, Айхан (Ерсой, 54), Байрам, Мюльдюр (Демірал, 85), Кахведжі, Йокушлу, Маллі (Топал, 74), Оз'якуп (Гюрлер, 46), Ундер, Унал (Тосун, 46).
Україна — Лунін, Миколенко, Матвієнко, Пластун, Циганков (Швед, 77), Зінченко, Коноплянка (Болбат, 64), Шапаренко (Малиновський, 46), Коваленко (Борячук, 85), Макаренко (Буяльський, 83), Караваєв.
Попередження: Шапаренко (36), Кахведжі (48), Байрам (62), Швед (88).

Нагадаємо, що в п'ятницю, 16 листопада, збірна України зазнала розгромної поразки в заключному турі Ліги націй. Зустріч у Словаччині завершилася із рахунком 4:1.

Ця гра вже нічого не вирішувала, оскільки туром раніше "синьо-жовті" достроково гарантували собі вихід в еліту Ліги націй.

Зазначимо, що в 3-му турі Ліги націй УЄФА збірна Туреччини програла Росії — 0:2. Матч пройшов на олімпійському стадіоні "Фішт" у Сочі.

Підписуйся на наш Instagram! Отримуй лише найважливіше!