Збірна Росії не змогла перемогти в Лізі націй

26,6 т.

Збірна Росії зіграла внічию з командою Швеції в другому турі групи 2 ліги B в Лізі націй УЄФА. Поєдинок в Калінінграді завершився з рахунком 0:0.

У першому таймі йшла відносно рівна гра. У дебюті і в кінцівці тайму ініціативою володіли шведи. В інший час збірна Росії виглядала непогано, але ніяк не могла налагодити завершальні дії.

Росіяни виконали трохи ударів по воротах і більшість виявилися дуже неточні. Гості теж нечасто турбували бразильського голкіпера російської команди, створивши лише один стовідсотковий гольовий момент за участю Берга в самому кінці 45-хвилинки.

Після перерви гра йшла на зустрічних курсах із перевагою у господарів. Росія раз за разом накочувала атаки на ворота Ольсена, але нічого добитися так і не змогла.

Росія - Швеція 0:0

Росія - Гільєрме, Нойштедтер, Рауш, Фернандес, Джикия, Зобнин, Газінський, Головін, Іонов (Кузя, 76), Черишев (Заболотний, 87), Дзюба.

Швеція - Ольсен, Гранквіст, Аугустінссон, Люстіг, Лінделеф, Классон, Ларссон, Свенссон, Форсберг, Телін (Гвідетті, 71), Берг (Андерссон, 83).

Попередження: Аугустінссон (31), Зобнин (39), Газінський (50), Джикія (53).