Збірна Франції розтоптала Росію перед домашніми трибунами

42.8тЧитати новину російською

Збірна Росії з футболу в товариському матчі програла команді Франції. Поєдинок пройшов в Санкт-Петербурзі і завершився з рахунком 1:3.

Долю зустрічі вирішив дубль Мбаппе. Камерунський нападник ПСЖ відзначився на 40-й і 83-й хвилинах. Ще один гол-шедевр створив один iз найдорожчих футболістiв планети Поль Погба.

Гості продемонстрували футбол вищого класу, легко розтоптав господарів. На 68-й хвилині Федір Смолов забив м'яч престижу.

Росія - Франція 1:3
Голи: 0:1 - 40 Мбаппе, 0:2 - 49 Погба, 1:2 - 68 Смолов, 1:3 - 83 Мбаппе.
Росія - Луньов, Нойштедтер, Гранат, Кудряшов (Черишев, 83), Самедов (Смольников, 46), Дзагоєв (Міранчук, 54), Жирков (Рауш, 46), Олексій Міранчук (Заболотний, 66), Головін, Єрохін (Швець, 76 ), Смолов.
Франція - Льоріс, Косьельні, Люка Ернандес, Павар, Умтіті (Кімпембе, 80), Погба, Канте (Толіссо, 66), Рабьо (Матюїді, 81), Дембеле (Жиру, 72), Марсьяль (Грізманн, 58), Мбаппе ( Лемар, 86).
Попередження: Мбаппе (52), Заболотний (67), Олексій Андрійович Міранчук (82).

Нагадаємо, що 23 березня збірну Росії принизила команда Бразилії. Зустріч в Москві завершилася поразкою з рахунком 0:3.