Прийміть участь
Android смартфона Взяти участь

Збірна Бразилії сенсаційно вилетіла з ЧС-2018

21.3тЧитати матеріал російською

Збірна Бельгії обіграла команду Бразилії в чвертьфіналі чемпіонату світу-2108. Зустріч проходила на "Казань Арені" і завершилась з рахунком 2:1.

Пентакампеоне почали зустріч активніше. Рахунок міг бути відкритий вже на восьмій хвилині - захисник бразильців Міранда отримав м'яч після розіграшу кутового і завдав удару в лівий кут - м'яч потрапив в штангу воріт Куртуа.

Через п'ять хвилин для підопічних Тіте трапився справжній кошмар. Фернандіньо на превеликий жаль всіх уболівальників зрізав м'яч в свої ворота після подачі кутового від бельгійців.

Після пропущеного голу бразильці продовжили облогу воріт збірної Бельгії. "Червоні дияволи" спокійно відзахищалися і дочекалися зручного моменту, щоб подвоїти перевагу.

На 31 хвилині після подачі кутового біля воріт бельгійців м'яч відлетів до форварда "Манчестер Юнайтед" Ромелу Лукаку. Той протягнув "круглого" добротну частину поля і віддав передачу на набігаючого правим флангом Де Брюйне. Останній дотягнув м'яч до лінії штрафного і "зарядив гармату", мало не порвавши сітку воріт Алісона - 2:0.

Після перерви бразильці продовжили штурмувати ворота Тібо Куртуа. На 56 хвилині Жезус здорово проскочив Вертонгена при прориві по лицьовій лінії, після чого був збитий Компані в підкаті. Арбітр чекав підказки - вказати на "точку" чи ні. Рефері пенальті не призначив.

На 76 хвилині у бразильців таки пройшла навісна передача від Філіпе Коутіньйо і Аугусто головою скоротив відставання - 2:1.

Після підопічні Тіте продовжили "обстрілювати" воврота "дияволів", але результату це не принесло.

Бразилія - Бельгія 1:2 (0:2, 1:0)

Голи: 0:1 - 13, автогол Фернандіньо, 0:2 - 31 Де Брейне, 1:2 - 76 Ренато Аугусто.

Бразилія - Аліссон, Фагнер, Тіаго Сілва, Міранда, Марсело, Пауліньо (Ренато Аугусто, 73), Фернандіньо, Коутіньйо, Вілліан (Фірміно, 46), Габріел Жезус (Дуглас Коста, 58), Неймар.

Бельгія - Куртуа, Меньє, Алдервейрелд, Компані, Вертонген, Феллайні, Вітцель, Шадлі (Вермален, 83), Лукаку (Тілеманс, 87), Де Брюйне, Азар.

Попередження: Алдервейрелд (47), Меньє (71), Фернандіньо (85), Фагнер (90).

Підопічні Роберто Мартінеса в півфіналі зустрінуться з командою Франції, яка напередодні здолала збірну Уругваю - 2:0.

Читайте всі новини по темі "Чемпіонат світу 2018" на сайті "OBOZREVATEL".