22 вересня • оновлено в 05:37

З двома пенальті і видаленням: "Шахтар" драматично вийшов у чвертьфінал Кубка України

16.6т Читати матеріал російською

Донецький "Шахтар" здобув вольову перемогу над "Олімпіком" з рахунком 3:2 в матчі 1/8 фіналу Кубка України. Підопічні В'ячеслава Шевчука вдесятьох не зуміли втримати мінімальну перевагу.

Зі стартових хвилин "Шахтар" очікувано включив пресинг і заволодів ініціативою. "Гірники" грали в короткий пас, тиснули на ворота суперника, змушуючи гостей оборонятися. Незважаючи на таку тотальну перевагу, піти на перерву як переможцям підопічним Паулу Фонсеки не вдалося.

Вся драма поєдинку розгорнулася в другій половині зустрічі. Білоног із пенальті після порушення Матвієнка в своїй штрафній несподівано вивів "Олімпік" вперед.

Однак раділи гості недовго: Гришко притримав Мораеса, за що був нагороджений другою жовтою карткою і пенальті в свої ворота. Сам бразилець без проблем реалізував стандарт, розвівши м'яч і кіпера по різних кутах.

Знічений, у меншості "Олімпік" уже через дві хвилини знову пропустив. Потужний удар Тотовицького вивів гірників вперед.

Поки підопічні Паулу Фонсека подумки готувалися до чвертьфіналу Кубка України, знекровлений "Олімпік" повернув інтригу в протистояння. Невпевнена гра Олексія Шевченка, який змінив у рамці воріт Андрія П'ятова, привела до голу Олексія Гая.

Але "Шахтар" тут же знову вийшов вперед. М'яч після навісу з правого флангу від Данченка залетів у ворота.

"Олімпік" знайшов у собі сили навіть на останніх хвилинах чіплятися за м'яч, проте підопічним В'ячеслава Шевчука не вдалося вдруге наздогнати "Шахтар".

"Шахтар" - "Олімпік" 3:2 (0:0, 2:1)

Голи: Мораес 63, Тотовицький 66, Данченко 83 - Білоног 55 (пен.), Гай 81.

"Шахтар": Шевченко - Данченко, Кривцов, Хочолава, Матвієнко - Алан Патрік (Майкон 59), Коваленко - Веллінгтон Нем, Фернандо (Дентіньо 41), Тотовицький - Мораес (Мудрик 69)
"Олімпік": Кринський - Немчанінов, Гришко, Цимбалюк, Ксьонз (Зубейко 46) - Кольцов, Гай - Е.Пасіч, Політило, Білоног (Балашов 77) - Шиндер (Тейшейра 70)
Попередження: Хочолава 44 - Гришко 30, Зубейко 59, Кольцов 79
Вилучений: Гришко 62 (друга жовта)

дЯк повідомляв OBOZREVATEL, "Динамо" здобуло вольову перемогу над "Мінаєм" з другої ліги.

Дізнавайся результати матчів Ліги чемпіонів у нас в Telegram!

Читайте всі новини по темі "Кубок України з футболу" на сайті "OBOZREVATEL".