"Ювентус" здобув впевнену перемогу над "Лаціо" в чемпіонаті Італії

13,0 т.
'Ювентус' здобув впевнену перемогу над 'Лаціо' в чемпіонаті Італії

Туринський "Ювентус" у другому турі чемпіонату Італії в Серії А обіграв вдома римський "Лаціо". Поєдинок на "Альянц Стедіум" завершився з рахунком 2:0.

У першому таймі "Стара синьйора" прогнозовано володіла ініціативою, створювала небезпечні моменти і пішла на перерву з перевагою в один гол.

На тридцятій хвилиною захисник невдало скинув м'яч головою на ногу Пьяніча, і 28-річний футболіст збірної Боснії та Герцеговини завдав шикарний дальній удар прямо в шістку воріт римлян.

В другому таймi домінування "Ювентуса" продовжилося і на 79-й хвилині Манджукич забив другий гол.

Після флангового прострілу Стракоша невдало зіграв на виході, але Роналду не зміг приборкати м'яч, щоб потрапити в порожні ворота. На щастя господарів за спиною Кріштіану був Манджукич, який і поставив крапку в атаці.

Заключні хвилини римляни спробували організувати щось на кшталт штурму, але щільний захист господарів діяв бездоганно.

Ювентус - Лаціо

Читайте: У мережі показали всі зарплати "Ювентуса" в одній картинці

Нагадаємо, що у стартовій грі національної першості "Ювентус" лише на останніх секундах пішов від ганьби, вигравши у "К'єво" - 3: 2.