LTE планшету Взяти участь

/Новини футболу

"Ювентус" здобув впевнену перемогу над "Лаціо" в чемпіонаті Італії

5.6тЧитати матеріал російською

Туринський "Ювентус" у другому турі чемпіонату Італії в Серії А обіграв вдома римський "Лаціо". Поєдинок на "Альянц Стедіум" завершився з рахунком 2:0.

У першому таймі "Стара синьйора" прогнозовано володіла ініціативою, створювала небезпечні моменти і пішла на перерву з перевагою в один гол.

На тридцятій хвилиною захисник невдало скинув м'яч головою на ногу Пьяніча, і 28-річний футболіст збірної Боснії та Герцеговини завдав шикарний дальній удар прямо в шістку воріт римлян.

В другому таймi домінування "Ювентуса" продовжилося і на 79-й хвилині Манджукич забив другий гол.

Після флангового прострілу Стракоша невдало зіграв на виході, але Роналду не зміг приборкати м'яч, щоб потрапити в порожні ворота. На щастя господарів за спиною Кріштіану був Манджукич, який і поставив крапку в атаці.

Заключні хвилини римляни спробували організувати щось на кшталт штурму, але щільний захист господарів діяв бездоганно.

Ювентус - Лаціо 2:0

Голи: 1: 0 - 30 Пьянич, 2: 0 - 75 Манджукич.

Ювентус - Шченсни, Бонуччі, Алекс Сандро, Жоау Канселье, К'єлліні, Хедіра (Бентанкур, 85), Пьянич (Джан, 69), Матюїді, Федеріко Бернардескі (Дуглас Коста, 60), Роналду, Манджукич.
Лаціо - Стракоша, Ачербі, Раду, Марушич, Уоллес, Милинкович-Савич (Дурмісі, 79), Луліч, Луїс Альберто (Корреа, 64), Пароло (Бадель, 64), Лейва, Іммобіле.

Попередження: Алекс Сандро (45), Пароло (52), Милинкович-Савич (66), Дуглас Коста (81), Джан (87).

Нагадаємо, що у стартовій грі національної першості "Ювентус" лише на останніх секундах пішов від ганьби, вигравши у "К'єво" - 3: 2.

Читайте всі новини по темі "Чемпіонат Італії" на сайті "OBOZREVATEL".