18 вересня • оновлено в 21:41

"Ювентус" завдяки Роналду здобув вольову перемогу в чемпіонаті Італії

12.7т Читати матеріал російською

Туринський "Ювентус" здобув переконливу перемогу в 7-му турі чемпіонату Італії з футболу в Серії А. Поєдинок на "Альянц Стедіум" проти "Наполі" завершився з рахунком 3:1.

Господарі вийшли розслабленими на матч, за що поплатилися вже на 10-й хвилині. Неаполітанці влаштували пресинг на чужій половині поля. Аллан скористався помилкою Дибала, організувавши триходівку, які закінчив Мертенс.

Пропущений гол підбадьорив "Ювентус" і з 25-й хвилині на полі була тільки одна команда. "Чорно-білі" різноманітно атакували і змогли забити три м'ячі.

У перших двох безпосередню участь брав Кріштіану Роналду. На 26-й хвилині він зробив точну передачу на Манджукича, а на 49-й завдав гарматного удару, який воротар відбив точно на ногу все того ж хорвату. Крапку в грі поставив Бонуччі.

Ювентус - Наполі 3: 1

Голи: 0: 1 - 10 Мертенс, 1: 1 - 26 Манджукич, 2: 1 - 49 Манджукич, 3: 1 - 76 Бонуччі.

Ювентус - Шченсни, К'єлліні, Жоау Канселье, Алекс Сандро, Бонуччі, Пьянич, Матюїді, Джан (Бентанкур, 62), Роналду, Дибала (Федеріко Бернардескі, 64), Манджукич.

Наполі - Оспіна, Альбіоль, Хюсай, Маріу Руй, Кулібалі, Зелінський (Малькюі, 61), Гамшик (Фабіан Руїс, 70), Лоренцо Інсіньє, Аллан, Кальєхон, Мертенс (Милик, 61).

Попередження: Маріу Руй (24), Кулібалі (40), Хюсай (55), Бонуччі (60), Лоренцо Інсіньє (60), Жоау Канселье (69).

Вилучення: Маріу Руй (58).

Нагадаємо, що в минулому турі завдяки Кріштіану "Ювентус" на останніх хвилинах вирвав перемогу у "Фрозіноне" , що займає передостаннє, 19-е, місце в Серії А.

Про спорт у всій красі – в нашому Instagram!

Читайте всі новини по темі "Чемпіонат Італії" на сайті "OBOZREVATEL".