18 вересня • оновлено в 21:47

"Ювентус" насилу розправився з зухвалим новачком чемпіонату Італії

5.5т Читати матеріал російською

Туринський "Ювентус" в 3-му турі чемпіонату Італії в Серії А здобув важку перемогу в гостях над "Пармою". Зустріч на стадіоні "Енніо Тардіні" завершилася з рахунком 1:2.

Як і годиться чемпіону, "Ювентус" з перших хвилин притиснув до воріт новачка італійської першості. Вже на 2-й хвилині Куадрадо навісив з правого флангу атаки в центр чужого штрафного, де тріо захисників не втримали Манджукича і той з кількох метрів відправив м'яч у сітку воріт.

Гості продовжували пресингувати і Кріштіану Роналду, раз по раз завершував атаки, намагаючись відкрити рахунок своїм м'ячам у Серії А.

Футболісти "Парми" огризались контратаками і на 33-й хвилині змогли зрівняти рахунок. Гоббі виконав класну подачу з лівого флангу атаки у воротарський, де Щенсни невпевнено зіграв на виході і Жервіньо з декількох метрів відправив м'яч у сітку воріт.

Після перерви гравці з "Ювентуса" продовжили домінувати, але зламати оборону "Парми" до 55-ї хвилини їм ніяк не вдавалося, коли своє слово взяв Матюїді.

Манджукич блискуче п'ятою відпасував на чемпіона світу зі збірної Франції на лівому краю чужого штрафного, а той потужним ударом з гострого кута відправив м'яч під поперечину воріт Сепе.

Ближче до кінця матчу господарі поступово перевели гру на полі суперника, але хоча б зрівняти рахунок їм не вдалося.

Парма - Ювентус 1:2

Голи: 0: 1 - 2 Манджукич, 1: 1 - 33 Жервіньо, 1: 2 - 58 Матюїді.
Парма - Сепе, Бруну Алвеш, Гоббі, Якопоне, Гальйоле, Барілла, Штулац, Ді Гаудіо, Рігоні (Дейола, 60), Жервіньо (так Крус, 61), Інглезе.
Ювентус - Шченсни, К'єлліні, Бонуччі, Алекс Сандро, Хедіра, Куадрадо, Матюїді, Пьянич (Джан, 73), Федеріко Бернардескі (Дуглас Коста, 55), Роналду, Манджукич.
Попередження: Пьянич (13), Федеріко Бернардескі (40), Рігоні (45).

Нагадаємо, що в минулому турі "Ювентус" з таким же рахунком (2: 0) обіграв вдома "Лаціо" .

Про нові секс-скандали з Роналду і Неймаром читай у нас в Telegram!

Читайте всі новини по темі "Чемпіонат Італії" на сайті "OBOZREVATEL".