екшн-камери Взяти участь

/Новини футболу

24 голи ПСЖ і виліт Ярмоленка: підсумки 5-го туру ЛЧ

30.3тЧитати матеріал російською

У Європі відбулися матчі п'ятого туру групового турніру Ліги чемпіонів. За їх підсумками визначилися ще п'ять учасників плей-офф. До ПСЖ, "Баварії", "Манчестер Сіті" і "Тоттенхему" приєдналися "Реал", "Бешикташ", "Барселона", "Манчестер Юнайтед" і "Челсі".

Для українців головним поєдинком дня став візит "Шахтаря" в Неаполь, який завершився розгромом української команди. Крім того, варто відзначити провальний виступ у турнірі дортмундської "Боруссії" і Супербитва в Турині між "Ювентусом" і "Барселоною".

"Обозреватель" підводить підсумки передостаннього туру групового етапу Ліги чемпіонів.

ВСЕ У РУКАХ "ШАХТАРЯ"

Донецька команда провела не так поганий матч, якщо поглянути на табло. Рахунок 0:3 явно не відображає об'єктивно те, що відбувалося на полі. Українська команда дуже здорово виглядала у першому таймі і зобов'язана була забивати мінімум один м'яч, але Тайсон і Марлос не використали забійні моменти.

А ось після перерви гру "Шахтаря" зламали гол Лоренцо Інсіньє і ризиковане рішення тренера замінити Тараса Степаненко на Аллана Патрика. У результаті "гірники" раз по раз пропускали контратаки і отримали ще два голи.

Втім, доля підопічних Паулу Фонсека як і раніше в її руках - для виходу з групи в останньому турі достатньо не програти "Манчестер Сіті".

"БОРУСІЯ" ПРОДОВЖУЄ ВАЛИТИСЯ

Дортмундська команда, хвацько почала сезону з рекордних 19:1 у шести матчах Бундесліги, продовжила своє падіння в грі з "Тоттенхемом". В останній раз "джмелі" перемагали ще 30 вересня, якщо, звичайно, не брати до уваги винос команди третього дивізіону У Кубку Німеччини.

У матчі з лондонцями "Борусія" активно почала і Обамеянг з суперпас Андрія Ярмоленко рахунок відкрив. Дортмунда навіть вдалося довести до перемоги перший тайм, але відразу після перерви підопічні Боса довели, що знаходяться в огидною формі.

"Тоттенхем" здобув вольову перемогу, забезпечивши собі перше місце, а "Борусія" тепер може не потрапити навіть в Лігу Європи. Уже у суботу Ярмоленко і компанію очікує дербі з "Шальке" Коноплянки, і якщо "джмелів" знову спіткає невдача, то напевно підуть радикальні кроки керівництва...

ЦЕ СТАЛОСЯ!

Довгих 43 матчі основної сітки Ліги чемпіонів воротар ЦСКА і збірної Росії Ігор Акінфєєв не йшов з поля "сухим". 1 листопада 2006 москвичі незбагненним чином встояли на "Емірейтс" у поєдинку проти "Арсеналу". Тоді лондонці обстукали все штанги і перекладини воріт "коней", запорів ще хмару моментів, але пробити Акінфєєва так і не зуміли.

І ось через 11 років Ігору, нарешті, вдалося перервати глузування з боку фанатів. "Сухар" припав на домашній матч армійців з "Бенфікою", який завершився перемогою господарів - 2:0. Фанати їдко назвали подію "головним дивом XXI століття".

РЕКОРД ПСЖ

Продовжив кураж на груповому етапі французький клуб. "Парі Сен-Жермен" підійшов до п'ятого туру, перемігши до цього у всіх матчах із загальним рахунком 17:0. Команда Унаї Емері не зуміла продовжити свою "суху" серію, пропустивши від "Селтіка" вже на другій хвилині.

Але до фінального свистка рахунок на табло "Парк де Пренс" перетворився у 7:1. Це означає, що ПСЖ встановив новий рекорд результативності (24) на груповому турнірі. До цього це досягнення належало дортмундської "Боруссії", яка у минулу сезоні наколотила 21 м'яч.

СУМ У ТУРИНІ

Ну а головне блюдо ігрового дня вийшло досить прісним. У Турині, де "Ювентус" приймав "Барселону", очікувалася якщо не ожісточенная бійка, то хоча б якісний і видовищний футбол. На ділі ж вийшло, що ні ті, ні інші особливо напружуватися не захотіли.

Про що говорити, якщо лідери команд - Мессі у "Барселони" і К'єлліні з Манджукичем у "Ювентуса" - не потрапили у старт. А центральний захисник "старої сеньйори" взагалі не виявилося навіть у запасі.

Уже під кінець півгодини стало зрозуміло, що обидві команди згодні на нічию. Звичайно, деякі моменти виникали, а "Ювентус" одного разу навіть врятувала штангу, але загальна атмосфера гри мала до хорошого сну. У підсумку "Барса" забронювала собі перше місце у групі, а "Ювентус" здобув перевагу у заочній боротьбі зі "Спортингом" за другу путівку в плей-офф.

"Обозреватель" вів онлайн матчу Ювентус - Барселона.

Ліга чемпіонів. 5 тур
Група D

Турин, "Ювентус Стедіум"
Головний арбітр: Мілорад Мажич (Сербія)

"Ювентус" (Турин, Італія) - "Барселона" (Іспанія) - 0:0

"Ювентус": 1. Буффон, 4. Бенатіа, 7. Куадрадо, 12. Алекс Сандро, 15. Барцальї, 24. Ругані, 6. Хедіра, 5. Пьянич, 11. Дуглас Коста, 9. Ігуаїн, 10. Дібала

Запасні: 23. Щенсни, 2. Де Шильйо, 14. Матюіді, 30. Бентанкур, 8. Маркізіо, 22. Асамоа К., 17. Манджукич

"Барселона": 1. Тер Штеген, 19. Дінь, 23. Юмтіті, 3. Піке, 2. Семеду, 5. Бускетс, 8. Іньєста, 15. Пауліньо, 16. Жерар Деулофеу, 4. Ракітіч, 9. Суарес

Запасні: 13. Сіллессен, 25. Вермален, 18. Хорді Альба, 22. Відаль А., 6. Деніс Суарес, 10. Мессі, 17. Алкасер

__________________________________________

90+3. Все! Фінальний свисток!

90+2. Тер Штеген!!! Тягне удар Дібали в дотик з лінії штрафної!

90+1. ПОПЕРЕДЖЕННЯ. Піке некрасиво обійшовся з Матуіді.

89. Згодні обидві команди на нічию. Це хвилин 60 як зрозуміло.

86. ПОПЕРЕДЖЕННЯ. Дінь врізав по ногах суперника.

85. ЗАМІНА. Матуіді поміняв Дугласа Косту.

82. ЗАМІНА. Іньєста під овації (!) фанів суперника залишає поле. Альба замість ветерана.

79. "Барса" особливо не напружується. Впевнено контролює ситуацію на полі команда Вальверде.

72. ПОПЕРЕДЖЕННЯ. Це Алекс Сандро перестарався.

71. ЗАМІНА. Маркізіо замість Куадрадо.

68. Вискочив під кутом Дінь на Буффона, але пробити не наважився.

65. ЗАМІНА. Бентанкур виходить. Замість Пьяніча.

60. Нудно в Турині. Поки навіть вихід Месії не допоміг розгойдати це болото.

54. ЗАМІНА. А ось і Мессі! Жерар Деулофеу пішов.

49. Суарес пробивав зі штрафного. Рикошет допоміг "Юве" уникнути серйозних неприємностей.

46. ​​ДРУГИЙ ТАЙМ РОЗПОЧАВСЯ. "Барса" розіграла з центру поля.

22:45. Повертаємося до Турина.

22:32. ПЕРЕРВА.

45+1. Свистить Мажич. Відпочиваємо.

44. Дібала з досить гострого кута могутнім ударом запустив м'яч над поперечиною.

40. Володіти "Барса" ініціативою. Навіть Буффона намагаються пресингувати гості. Ніякої поваги до легенди!

35. Багато стиків у нас у ці хвилини.

31. ПОПЕРЕДЖЕННЯ. Пауліньо намагався пенальті намалювати. Не пройшов трюк.

28. Партнери кидали у прорив Дібалу, але тер Штеген виявився першим на м'ячі.

22. Ракітіч зі штрафного влучив у штангу воріт Буффона. Напівнавіс-напівудар виконував хорват.

21. ПОПЕРЕДЖЕННЯ. Пьянич збив Іньєсту.

21. Без особливої гостроти у нас гра проходить.

16. Куадрадо скидав на Буффона, а вийшла свічка на Іньєсту. Іспанець з гострого кута намагався пробити по воротах, але не влучив.

10. Пауліньо метрів з 23-х пальнув. Повз.

7. "Барселона" у першу позиційну атаку перейшла, але довести справу до удару не змогла.

3. Дуглас Коста пробивав з лінії штрафного майданчика. У руки тер Штегену.

1. МАТЧУ РОЗПОЧАВСЯ! Господарі розіграли з центру поля.

21:42. Команди на полі вже.

21:38. Ніколи ще такого не бачили: коли диктор оголошує номери футболістів, на стадіоні гасне світло, а коли фанати вигукують прізвища гравців, він запалюється. Ефектно!

21:31. Звичайно ж, аншлаг на стадіоні у Турині.

21:05. Стартові склади у нас вже є. У "Ювентуса" на лавочці опинився Манджукич, а у "Барси" у запас потрапив сам Ліонель Мессі.

Як повідомляв "Обозреватель", напередодні донецький "Шахтар" програв італійському "Наполі" у 5-му турі Ліги чемпіонів, але зберіг за собою друге місце у турнірній таблиці групи F.

Читайте всі новини по темі "Ліга чемпіонів" на сайті "OBOZREVATEL".