Ярмоленко зробив дубль в чемпіонаті Англії, вперше вийшовши в старті

130,2 т.

Український футболіст лондонського "Вест Хема" Андрій Ярмоленко відзначився двома забитими м'ячами в матчі 5-го туру чемпіонату Англії (АПЛ) проти "Евертона". Зустріч завершилася з рахунком 3:1.

28-річний півзахисник збірної України вперше в чемпіонаті АПЛ вийшов в стартовому складі. До цього в національній першості хавбек чотири рази виходив на заміну, в середньому проводячи на полі 27 хвилин.

На 11-й хвилині Марко Арнаутович втік в гостру контратаку, стягнув на захисника і віддав точну передачу на 11-метрову позначку. Андрій ефектно пробив під воротарем.

Через 20 хвилин Ярмоленко підхопив м'яч на фланзі, обіграв двох опонентів, змістився до центру і хльостко вистрілив в дев'ятку.

Читайте: "Завжди відкриває рот": Ярмоленко розповів про гру у збірній України

Ці м'ячі стали першими з 2008 року, які представник України забив у чемпіонаті Англії. Останній раз серед українців в АПЛ забивав гравець "Ліверпуля" Андрій Воронін, який 11 травня 2008-го відзначився голом у ворота "Тоттенхема" (2: 0).