На ЧС-2018 встановлено ще один рекорд

4.5тЧитать новость на русском

Чемпіонат світу в Росії продовжує обростати сенсаціями і ставити все нові рекорди.

Матч третього туру в групі F Мексика - Швеція побив колишнє досягнення мундіалі по автоголах.

Матч пройшов у Єкатеринбурзі 27 червня і завершився з рахунком 0:3.

На 74-й хвилині мексиканський захисник Едсон Альварес відзначився голом у свої ворота. Цей автогол став сьомим в матчах чемпіонату світу в Росії. За цим показником поточний мундіаль встановив новий рекорд ЧС. Попередній був встановлений 20 років тому на ЧС-98 у Франції (6 автоголів).

А автором вже восьмого автоголу, став воротар Ян Зоммер на 93-й хвилині зустрічі матчу в групі Е Швейцарія - Коста-Ріка, який відбувся в цей же день чотирма годинами пізніше. Матч завершився з рахунком 2:2 .

Як повідомляв OBOZREVATEL, російська телеведуча знялася оголеною заради ЧС-2018.

Читайте все новости по теме "Чемпіонат світу 2018" на Обозревателе.