16 жовтня • оновлено в 06:49

"Шахтар" зі скандалом уникнув поразки в УПЛ

39.4т Читати матеріал російською

Донецький "Шахтар" у матчі 17-го туру чемпіонату України в Прем'єр-лізі зіграв унічию із "Олімпіком". Зустріч у Харкові на стадіоні "Металіст" завершилася із рахунком 2:2.

Початок зустрічі у першій столиці України став немов продовженням феєричної гри з "Хофенхаймом" у Лізі чемпіонів. Уже на 7-й хвилині підопічні Фонсеки забили перший гол.

Мораес скористався пасом Тайсона за спину захисників і перервав свою чотириматчеву безгольову серію. Забивши гол, "Шахтар" одразу заспокоївся. Було помітно, що футболісти не повністю відновилися від битви в Лізi чемпіонів, і тільки Тайсон та Ісмаїлі "літали" по полю, ніби у них два серця.

Гра змiнилася після перерви, коли "Олімпік" зміг забити такий же швидкий гол у дебюті другого тайму. Балашов навісив зі стандарту в штрафну. Степаненко невдало вибив м'яч — на ногу Пасіч. Євген пробив по воротах і м'яч рикошетом від Тараса залетів у них.

"Шахтарю" катастрофічно не вистачало останнього пасу, який би вивів форварда на ударну позицію. Млявий напад підопічних Фонсеки розірвала контратака Балашова, яку лише "гірчичником" зірвав Данченко. Штрафний удар метрів із 25 усе того ж Балашова, виявився для П’ятова таким, який не береться — 2:1.

Час, який залишився, "Олімпік" повністю провiв у захистi, щосили відбиваючись від суперника. У той же час гостi встигли провести неймовірно небезпечну контратаку, яка ледь не завершилася третім голом.

За декілька хвилин до фінального свистка, судді в спірній ситуації не побачили офсайд Мораеса, який головою зрівняв рахунок. Положення поза грою було добре помітно головному тренеру "Олімпіка" В'ячеславу Шевчуку, який висловив головному арбітру Віктору Копієвському все, що про нього думає. За це наставник був видалений із поля.

"Шахтар" — "Олімпік" 2:2 (1:0, 1:2)

Голи: 1:0 — 7 Мораес, 1:1 — 52 Пасіч, 1:2 — 66 Балашов, 2:2 — 90 Мораес.
Шахтар — Пятов, Кривцов, Хочолава (Матвієнко, 26), Ісмаїлі, Данченко, Тайсон, Степаненко (Алан Патрік, 70), Болбат (Коваленко, 66), Майкон, Веллінгтон Нем, Мораес.
Олімпік — Махновський, Цимбалюк, Снурніцин, Гришко, Кольцов (Кравченко, 90), Ксьонз, Політило, Пасіч, Гай, Балашов, Дегтярьов (Тейшейра, 90).
Попередження: Степаненко (44), Майкон (51), Кольцов (60), Данченко (65), Мораес (69), Махновський (85), Тайсон (90), Алан Патрік (90), Політило (90).

Нагадаємо, що в минулому турі сенсаційної поразки від "Олександрії" вперше зазнало київське "Динамо".

Подивися першим нову відверту фотосесію Світоліної у нас в Telegram!

Читайте всі новини по темі "Прем'єр-ліга України" на сайті "OBOZREVATEL".