"Ворскла" поступилася "Арсеналу" в скандальному матчі Ліги Європи

9.6т Читати матеріал російською

Полтавська "Ворскла" поступилася лондонському "Арсеналу" в матчі п'ятого туру групового раунду Ліги Європи. Поєдинок на НСК "Олімпійський" завершився з рахунком 0:3.

Ще до початку поєдинку полтавській команді довелося нелегко. За кілька днів до зустрічі УЄФА ухвалила рішення перенести поєдинок із Полтави до Києва через воєнний стан в Україні. Рідні трибуни стадіону "Ворскла" ім. Бутовського безумовно допомогли б українській команді в протистоянні з іменитим суперником, проте остаточне рішення Союзу європейських футбольних асоціацій зобов'язало команди провести поєдинок у Києві.

Проте зі стартових хвилин поєдинку полтавчани виглядали дуже впевнено і ні в чому не поступалися "Арсеналу", який прибув на матч другим складом. "Ворскла" мала кілька гарних моментів, проте лондонські футболісти на класі першими вийшли вперед. Провалом в обороні скористався Сміт-Роу, відкривши рахунок забитим м'ячам у поєдинку.

Полтавців не зломив пропущений гол. Вони продовжували шукати шляхи до воріт Чеха, проте через 15 хвилин "Арсенал" подвоїв свою перевагу. Сумнівний 11-метровий за фол на Ремсі без проблем реалізував сам учасник епізоду з порушенням, пробивши у кут воріт Шуста.

Несправедливий пенальті деморалізував українську команду. "Ворскла" часто помилялася і одна з таких помарок коштувала підопічним Сачка ще одного пропущеного м'яча. Після обрізки на чужій половині поля Уіллок точним ударом на класі довів рахунок до розгромного.

У перерві Сачко знайшов потрібні слова, щоб "зібрати" команду. На другий тайм "Ворскла" вийшла з бажанням продемонструвати характер, проте навряд чи хтось із гравців вірив у те, що в матчі проти "Арсеналу" їм вдасться відіграти три м'ячі.

Та полтавці кілька разів змушували вступати в гру Чеха, а ось атаки лондонців були куди небезпечнішими. М'яч навіть побував у сітці воріт Шуста після удару Уіллока, проте арбітр відмінив взяття воріт через пасивний офсайд. Кілька разів кіперу "Ворскли" доводилося відверто виручати свою команду.

"Молода кров" "Арсеналу", отримавши відмінний шанс зіграти у другому за значущістю клубному європейському турнірі, продовжувала атакувати, незважаючи на рахунок і комфортну перевагу. Однак у другому таймі обом командам так і не вдалося вразити ворота суперника.

"Ворскла" Україна - "Арсенал" Англія 0:3 (0:3, 0:0)
Голи: 0:1 - 10 Сміт-Роу, 0:2 - 27, пенальті Ремзі, 0:3 - 41 Уіллок.
"Ворскла" - Шуст, Даллку, Пердута, Артур, Сапай (Ніколас Карека, 36), Шарпар, Чеснаков, Скляр, Ребенок (Саків, 85), Кулач (Кане, 71), Коломоєць.
"Арсенал" - Чех, Холдинг (Медлі, 60), Ліхтштайнер, Дженкінсон, Мейтленд-Найлз, Гендузі (Гілмор, 76), Ель-Ненні, Сміт-Роу, Ремзі (Сака, 68), Уіллок, Нкетіа.
Попередження: Скляр (29), Шарпар (32), Холдинг (53), Коломоєць (72).

Як повідомляв OBOZREVATEL, київське "Динамо" мінімально обіграло "Астану" в матчі п'ятого туру групового раунду Ліги Європи. Неймовірний гол Беньяміна Вербича став єдиним у протистоянні.

Підпишись на Telegram-канал і подивись, що відбудеться далі!

Читайте всі новини по темі "Ліга Європи" на сайті "OBOZREVATEL".