"Ворскла" й "Арсенал" забили 6 м'ячів у Лізі Європи

23,7 т.
'Ворскла' й 'Арсенал' забили 6 м'ячів у Лізі Європи

Полтавська "Ворскла" зазнала поразки в матчі першого туру групового етапу Ліги Європи. На легендарному лондонському стадіоні "Емірейтс" бронзовий призер чемпіонату України поступився "Арсеналу" - 2:4.

OBOZREVATEL вів онлайн-трансляцію матчу Арсенал - Ворскла.

Інтриги в поєдинку не вийшло. Англійський клуб володів ініціативою весь ігровий час і створив масу небезпечних моментів. Лише в першому таймі підопічні Віктора Сачка чинили гідний опір іменитому супернику, але на 32-й хвилині допустили безглуздий ляп, який став знаковим у грі.

Кобахідзе пройшов флангом, але замість подачі скинув на Кравченка, який для чогось пропустив м'яч. "Арсенал" перехопив м'яч і провів швидку атаку, яку спокійно завершив голом.

У другій 45-хвилинці різниця в класі команд стала дуже помітною. Полтавчани сиділи всім складом в обороні, але це їх не врятувало від іще трьох пропущених м'ячів.

Після цього лондонські гравці зменшили оберти, дозволивши Володимиру Чеснакову забити, здавалося, гол престижу.

Коли до фінального свистка залишалися секунди і глядачі вже йшли зі стадіону Шарпар забив другий гол "Ворскли".

Ребенок отримав пас на фланзі, віддав гостру поперечну передачу, де хавбек ворсклян поставив ефектну крапку.

Арсенал - Ворскла

Свій наступний матч у Лізі Європи "Ворскла" зіграє 4 жовтня проти "Спортинга".

Відзначимо, що трохи раніше в 1-му турі Ліги Європи свій матч провело і київське "Динамо". Столичні футболісти упустили перемогу на останніх секундах у грі з "Астаною".