Воротар шведського клубу зазнав нападу під час матчу

4,7 т.

Фанати одного з клубів влаштували грандіозне піротехнічне шоу в результаті якого був зірваний матч Кубка Швеції між командами "Гетеборг" — ГАІС і завдано шкоди декільком футболістам.

На початку другого тайму вболівальники "Гетеборга" почали активно використовувати піротехніку і стадіон заволокло димом. Суддя перервав гру і футболісти покинули поле. Потім було прийняте рішення, що матч дограють 26 лютого. До моменту зупинки дербі Гетеборга рахунок був 0:0.

Як повідомляє Aftonbladet, у голкіпера ГАІС Марко Юханссона виникли проблеми зі слухом через вибух петарди, кинутої в його бік одним із фанатів.

Читайте: Фанати влаштували вогняне жахіття, зірвавши вирішальний матч

Як повідомляв OBOZREVATEL, під час матчу Кубка Туреччини між "Бетменом Петролспор" і "Касимпаша" футболіст гостей Бенгалі Койта отримав травму. У компенсований час другого тайму фанат кинув в голову гвінейському гравцю пляшку з водою.

Футболіст залишив поле самостійно, проте рефері поєдинку Озгюр Янка прийняв рішення зупинити матч.