Визначився переможець Ліги Європи

29,4 т.

Мадридський "Атлетіко" обіграв французький "Марсель" у фіналі Ліги Європи і в третій раз у своїй історії став володарем цього престижного футбольного трофея. Вирішальна зустріч під проливним дощем в Ліоні завершилась з рахунком 3:.

Обидві команди не стали витрачати час на розвідку і почали гру з гострих атак. Окампос легко створював проломи в обороні мадридців, але чомусь не ліз в них до воріт.

Ключовий момент стався на 22-й хвилині. Манданда ризиковано відіграв по центру на Замбо-Ангісса, який раптом перетворився на деревинку, від якої м'яч відскочив до суперника. Габі віддав в торкання пас на Грізманна, що вийшов один на один і легко обігравши воротаря.

Читайте: Трагедія Пайє! Марсель - Атлетіко - 0-2: онлайн-трансляція фіналу Ліги Європи

Французи ще не встигли відійти від це удару, коли команду наздогнав другий. Лідер "Марселя" звалився на газон і через хвилину в сльозах покинув поле.

Підопічні Руді Гарсії помітно підсіли. "Атлетіко" повністю домінував на полі і не давав суперникові ні натяку на реабілітацію.

Ефектна точка в матчі була поставлена ​​Грізманном в дебюті другого тайму.

Перехоплення в центрі, красива розпасовка в дотик, і Коке зряче вивів француза на ворота, який зробив дубль - 2:0.

Весь інший час мадридці грамотно тримали м'яч, позиційно загрожуючи воротам Манданда.

За всі 45 хвилин "Марсель" зумів організувати єдиний небезпечний момент, після якого м'яч влучив у штангу.

За хвилину до кінця розгром оформив Габі. Капітан Атлетіко розстрільним ударом забив третій гол, поставивши ефектну крапку.