планшету Взяти участь

/Новини футболу

Визначився переможець Ліги Європи

13.3тЧитати матеріал російською

Мадридський "Атлетіко" обіграв французький "Марсель" у фіналі Ліги Європи і в третій раз у своїй історії став володарем цього престижного футбольного трофея. Вирішальна зустріч під проливним дощем в Ліоні завершилась з рахунком 3:.

Обидві команди не стали витрачати час на розвідку і почали гру з гострих атак. Окампос легко створював проломи в обороні мадридців, але чомусь не ліз в них до воріт.

Ключовий момент стався на 22-й хвилині. Манданда ризиковано відіграв по центру на Замбо-Ангісса, який раптом перетворився на деревинку, від якої м'яч відскочив до суперника. Габі віддав в торкання пас на Грізманна, що вийшов один на один і легко обігравши воротаря.

Французи ще не встигли відійти від це удару, коли команду наздогнав другий. Лідер "Марселя" звалився на газон і через хвилину в сльозах покинув поле.

Підопічні Руді Гарсії помітно підсіли. "Атлетіко" повністю домінував на полі і не давав суперникові ні натяку на реабілітацію.

Ефектна точка в матчі була поставлена ​​Грізманном в дебюті другого тайму.

Перехоплення в центрі, красива розпасовка в дотик, і Коке зряче вивів француза на ворота, який зробив дубль - 2:0.

Весь інший час мадридці грамотно тримали м'яч, позиційно загрожуючи воротам Манданда.

За всі 45 хвилин "Марсель" зумів організувати єдиний небезпечний момент, після якого м'яч влучив у штангу.

За хвилину до кінця розгром оформив Габі. Капітан Атлетіко розстрільним ударом забив третій гол, поставивши ефектну крапку.

"Марсель" Франція - "Атлетіко" Іспанія - 0: 3
Голи: 0: 1 - 21 Грізманн, 0: 2 - 49 Грізманн, 0: 3 - 89 Габі.
Марсель - Манданда, Сарр, Рамі, Амаві, Пайєт (Лопес, 32), Луїс Густаво, Окампос (Н`Жі, 55), Замбо-Ангісса, Флоріан Товен, Сансон, Жермен (Мітроглу, 74).
Атлетіко - Хмара, Хіменес, Люка Ернандес, Врсалько (Хуанфран, 46), Годін, Коку, Габі, Сауль, Корреа (Парті, 88), Дієго Коста, Грізманн (Торрес, 90).
Попередження: Врсалько (23), Амаві (38), Луїс Густаво (75), Н`Жі (78), Люка Ернандес (78).

Нагадаємо, що 26 травня в Києві відбудеться фінал Ліги чемпіонів.

Читайте всі новини по темі "Ліга Європи" на сайті "OBOZREVATEL".