Динамо Шахтар - Визначився переможець Кубка України з футболу - Новини Дніпра і Дніпропетровській області - відео, фото | Спорт Обозреватель 9 травня
Прийміть участь
Xiaomi Redmi 5 PlusВзяти участь

Визначився переможець Кубка України з футболу

19.7тЧитати новину російською

Донецький "Шахтар" обіграв київське "Динамо" у фіналі Кубка України і в 12-й раз у своїй історії і втретє поспіль став володарем цього трофею. Зустріч на "Дніпро-Арені" завершилась з рахунком 2:0.

OBOZREVATEL.UA вів онлайн-трансляцію гри Динамо - Шахтар.

Обидві команди розпочали зустріч у неймовірному ритмі. Динамівці дуже високо зустрічали суперника, намагаючись відразу ж переходити в атаку.

Вкрай невпевнено виглядав плеймейкер киян Тамаш Кадар, помилками якого ледь двічі не скористався "Шахтар", організувавши дві гострі атаки.

До кінця тайму підопічні Пауло Фонсекі влаштували справжній штурм воріт Бойко, загнавши гостей в штрафний майданчик. Особливо запалював Ісмаїлі, змушуючи на повну працювати Бесєдіна.

Перед самою перервою лише вдача допомогла "Динамо" уникнути неминучого гола.

Друга половина почалася з кошмарного провалу "Динамо" на фланзі. Ідеальна прострільна передача Богдана Бутко знаходить Факундо Феррейра, який відкрив рахунок в грі.

Кияни потрапили в нокдаун, раз по раз відбиваючись від гострих атак футболістів з Донецька.

На 56-й хвилині оборона "Шахтаря" провалилася, упустивши в контратаку Бесєдіна, але майстерності киянина не вистачило, для точного удару.

Замість цього "Динамо" пропустило другий гол, який практично поставив крапку в боротьбі на полі.

Ярослав Ракицький потужним ударом зі штрафного пробив стінку, зробивши рахунок 2:0.

Незважаючи на це гості зі столиці не припинили атакувати, періодично перевіряючи майстерність Андрія П'ятова.

У кінцівці вболівальники влаштували невелике файєр шоу, змусивши Можаровського призупинити гру, але на загальний результат це не вплинуло.

"Шахтар" в 12-й раз взяв Кубок, встановивши рекорд. На рахунку "Динамо" 11 трофеїв, 2 у "Чорноморця", а також по одному у "Ворскли" і "Таврії".

"Динамо" (Київ) - "Шахтар" (Донецьк) - 0:2

Голи: Феррейра 48, Ракицький 61

"Динамо": Бойко, Кендзьора, Кадар, Бесєдін, Шапаренко (Мбокані 66), Бурда, Піваріч, Гармаш, Циганков, Шепелев, Вербич (Цітаішвілі 86)
"Шахтар": Пятов, Ракицький, Ісмаїлі, Патрік (Коваленко 65), Феррейра (Кайоде 77), Марлос, Фред, Тайсон, Степаненко, Кривцов, Бутко (Хочолава 90 + 1)
Попередження: Шепелев, Бесєдін 28, Кендзьора 63, Гармаш 80 - Фред 33, Степаненко 83

Відзначимо, що матч Динамо - Шахтар відвідав лідер Радикальної партії Олег Ляшко. Відео з нардепом, який прямо на стадіоні лускав насіння і кидав сміття собі під ноги, опублікував у своєму Facebook журналіст Василь Крутчак.

Нагадаємо, що перед грою ультрас влаштували масову бійку з поліцією .

Читайте всі новини по темі "Динамо - Шахтар" на сайті "OBOZREVATEL".