Визначилися перші учасники 1/2 фіналу ЧС-2018: результати 6 липня

14,6 т.

На чемпіонаті світу з футболу-2018 визначилися два перших півфіналісти. Після матчів 1/4 фіналу ЧС-2018, які відбулися в п'ятницю, 7 липня, путівки до 1/2 фіналу вибороли збірні Франції та Бельгії.

У Нижньому Новгороді, де зустрічалися Франція і Уругвай, французи здобули досить комфортну перемогу - 2:0 , забивши по м'ячу в кожному з таймів.

Уругвай - Франція - 0:2

Голи: 0:1 - 40Варан, 0:2 - 61 Грізманн.

Уругвай: Муслера, Касерес, Годін, Хіменес, Весіно, Лаксальт, Бентанкур (Родрігес, 59), Нандес (Урретавіскайя, 73), Торрейра, Суарес, Стуані (Гомес, 59).

Франція: Льоріс, Павар, Ернандес, Варан, Умтіті, Толіссо (Н’Зонзі 80), Канте, Погба, Жиру, Грізманн (Фекір, 90+3), Мбаппе (Дембеле, 88).

Getty Images

Після цього в Казані відбувся один з найбільш видовищних поєдинків ЧС-2018, в якому бельгійці сенсаційно вибили з турніру головного фаворита - збірну Бразилії.

Бразилія – Бельгія – 1:2

Голи: 0:1 - 13 Фернандіньо (автогол), 0:2 - 31 Де Брюйне, 1:2 - 76 Аугусто.

Бразилія - Алісон, Фагнер, Т. Сілва, Міранда, Марсело, Фернандіньо, Пауліньо, Коутіньо, Вілліан, Неймар, Жезус.

Бельгія - Куртуа, Алдервейрелд, Компані, Вертонген, Меньє, Вітсель, Де Брюйне, Феллайні, Шадлі, Азар, Лукаку.

Читайте: Топ-5 реальних пацанів, які запалили на ЧС-2018

Завтра на чемпіонаті світу відбудуться ще два чвертьфінали - Швеція - Англія і Росія - Хорватія.

Як повідомляв OBOZREVATEL, чвертьфінал ЧС-2018 Росія - Хорватія опинився під загрозою зриву.