Визначилися перші чвертьфіналісти Ліги чемпіонів

16.4тЧитати новину російською

Мадридський "Реал" і "Ліверпуль" стали першими чвертьфіналістами Ліги чемпіонів. Матчі у відповідь проти французького ПСЖ і португальського "Порту" пройшли відповідно в Парижі і Лондоні.

Королівський клуб після впевненої перемоги вдома (3:1) вдало засушив першу половину гри, зате сповна порадував своїх уболівальників у другій половині.

Два голи від Роналду і Каземіро не залишили жодних шансів підопічним Унаї Емері. Звів до мінімуму шанси на перемогу своїй команді Верраті, наговорив на 66-й хвилині на червону картку.

ПСЖ Франція - "Реал Мадрид" Іспанія - 1:2 (0:0, 1:2)

Голи: 0:1 - 51 Роналду, 1:1 - 71 Кавані, 1:2 - 80 Каземіро.
ПСЖ - Ареоля, Тіаго Сілва, Берчіче, Дані Алвес, Маркіньос, Верратті, Мотта (Пасторе, 59), Рабьо, Ді Марія (Дракслер, 76), Мбаппе (Діарра, 85), Кавані.
Реал Мадрид - Навас, Варан, Марсело, Карвахаль, Рамос, Васкес, Ковачич (Кроос, 71), Каземіро, Асенсио (Іско, 82), Бензема (Бейл, 76), Роналду.
Попередження: Верратті (20), Ковачич (32), Рамос (78), Кавані (84).
Вилучення: Верратті (66).
Перший матч 1:3

"Ліверпуль" всі питання вирішив ще в першій грі, коли просто знищив португальців з рахунком 5:0. У матчі-відповіді, яка стала формальністю, англійці не стали напружуватися і все 90 хвилин прокатали м'ячик, завершивши його з рахунком 0:0.

"Ліверпуль" Англія - "Порту" Португалія - 0:0 (0:0, 0:0)

Ліверпуль - Каріус, Матіп, Ловрен, Гомес, Морено, Лаллана, Хендерсон, Фірміні (Інгз, 62), Джан (Клаван, 80), Мане (Салах, 74), Мілнер.
Порту - Касільяс, Перейра, Рейес, Діогу Далот, Феліпе, Олівер Торрес, Андре Андре (Сержіу Олівейра, 62), Корона, Абубакар (Гонсалу Пасієнсія, 80), Уоріс (Рікарду Перейра, 68), Бруну Кошта.
Попередження: Андре Андре (34), Хендерсон (59), Діогу Далот (90).
Перший матч 5:0

Відзначимо, що 7 березня пройдуть матчі-відповіді 1/8 фіналу "Манчестер Сіті" - "Базель" і "Тоттенхем" - "Ювентус".

Перші ігри в Швейцарії та Італії завершилися з рахунками 0:4 і 2:2 відповідно.

Читайте всі новини по темі "Ліга чемпіонів" на сайті "Обозреватель".