LTE планшету Взяти участь

/Новини футболу

Визначилися фіналісти Кубка України з футболу

14.4тЧитати матеріал російською

Київське "Динамо" і донецький "Шахтар" вийшли в фінал 27-го розіграшу Кубка України з футболу.

Столичні футболісти в Дніпрі розібралися з командою Другої ліги "Дніпро-1" (4:1), а "гірники" були сильнішими ФК "Маріуполь" (5:1).

"Динамо" впевнено початок поєдинок, повністю притиснувши суперника до своїх воріт. Постійно пресингуючи на чужій половині поля, київські футболісти на 28-й хвилині заробили пенальті, який упевнено реалізував Циганков.

Після цього на полі була лише одна команда. З інтервалом в 17 хвилин підопічні Олександра Хацкевича провели ще три м'ячі.

У другому таймі "Дніпро-1" огризнувся несподіваним голом, але отримав відразу "відповідь".

СК Дніпро-1 - "Динамо" (Київ) - 1:4

Голи: Когут 58 - Циганков 28 (пен.), Шепелев 37, Бесєдін 44, Вербич 66

СК Дніпро-1: Юрчук - Бровченко, Логінов, Лопиренок, Польовий - Кравченко - Чегурко (Бєляєв 72), Когут (Хучбаров 76), Сніжко, Поплавка (Мемешев 46) - Супряга
"Динамо": Бойко (Бущан 74) - Кендзьора, Шабанов, Бурда, Миколенко - Ротань - Гонсалес, Шепелев, Буяльський (Алібеков 81), Циганков (Вербич 46) - Бесєдін

Попередження: Когут 31, Бровченко 85

У харківському матчі "Шахтар" лише в дебюті отримав невеликі проблеми з ФК "Маріуполь".

Господарі вже на 8-й хвилині зусиллями Тайсона відкрили рахунок, після чого заграли вальяжно і були покарані за це. Пятов з захисниками влаштували в штрафний "карнавал", втратили м'яч і Тищенко зрівняв рахунок.

Фанати гостей раділи недовго. На 32-й хвилині струс мозку отримав Дентіньо, його замеінл Марлос і натуралізований українець через 4 хвилини забив в п'ятому для себе поспіль матчі проти "Маріуполя".

Під завісу тайму Тайсон оформив дубль, а в другому таймі відзначилися Кайоде і Петряк.

"Шахтар" (Донецьк) - ФК "Маріуполь" - 5:1

Голи: Тайсон 8, Марлос 38, Тайсон 45 + 2, Кайоде 74, Петряк 81 - Тищенко 22

"Шахтар": Пятов, Додо, Кайоде, Коваленко (Малишев 62), Зубков (Петряк 76), Матвієнко, Патрік, Ордець, Дентіньо (Марлос 34), Тайсон, Хочолава
ФК "Маріуполь": Гальчук, Діденко, Дедечко, Білий (Дава 53), Демір, Насонов (Авагімян 61), Тищенко, Яворський, Мишнєв, Неплях, Биков
Попередження: Матвієнко 47 - Неплях 14, Биков 63

Фінал пройде 9 травня 2018 року на "Дніпро Арені".

Нагадаємо, що в чвертьфіналі "Шахтар" розгромив рівненський "Верес" (4:0), "Маріуполь" був сильнішим полтавської "Ворскли" (2:1), а київське "Динамо" з рахунком 2:0 в екстремальних умовах обіграло "Десну "з Чернігова.

Читайте всі новини по темі "Кубок України з футболу" на сайті "OBOZREVATEL".