Визначено Миколаївські фіналісти чемпіонату Red Bull Neymar Jr's Five

605 Читати матеріал російською

У суботу, 13 квітня, в Миколаєві відбувся черговий відбірковий турнір міжнародного футбольного змагання Red Bull Neymar Jr's Five, метою якого є визначення найсильнішої команди України, яка в липні побореться з переможцями інших країн у Світовому фіналі.

21 команда миколаївських футболістів зібралася в цей день на полях спорткомплексу "Зоря". На кону - пропуск в Національний фінал у Києві. І за результатами кваліфікації в столиці змагатимуться переможці Миколаєва - команда ОЛІМП, і команда, що посіла друге місце, - ГАЛЕОН.

Ще в 1/8 кваліфікації стало зрозуміло, що ОЛІМП і ГАЛЕОН - сильні команди, адже матчі в своїх групах вони завершили з сухим рахунком 5: 0. У чвертьфіналі довелося трохи понервувати, оскільки тут зібралися гідні суперники, і забивати голи вже було не так просто.

Зате півфінал все розставив по місцях, і стало ясно, хто очевидні переможці. ГАЛЕОН відправив у ворота команди FORWARD всі можливі 5 голів, в той час як ОЛІМП з таким же рахунком 5: 0 розгромив команду ЛІДЕР. Це було цілком непередбачувано, адже до цього ЛІДЕР з таким же сухим рахунком розбивав своїх суперників і в 1/8 і в ¼ фіналу. На жаль, даний матч вибив лідера зі списку учасників Національного фіналу.

Матч за 1 місце був не простий, як зазвичай і буває, коли на поле зустрічаються дві сильні команди. За 10 хвилин нікому так і не вдалося забити гол, і тому довелося грати Золотий матч - коли два гравці, по одному від кожної команди, розігрують м'яч один на один. Після кількох невдалих атак, гол все-таки забив гравець Олімпія, ніж та визначив переможця Миколаївській кваліфікації.

"Наша команда вперше бере участь в такому турнірі. Нам дуже сподобалось. Всі команди - молодці, і неважливо – десь люди сильніше, десь слабше - все грали з повною самовіддачею. Дякую організаторам, дуже круто! "- ділиться враженнями капітан команди" ОЛІМП ".

У червні команди "ОЛІМП" і "ГАЛЕОН" зустрінуться з фіналістами інших міст, щоб поборотися за головний Національний трофей і поїздку до Бразилії на Всесвітній Фінал!

Попереду ще кваліфікації Red Bull Neymar Jr's Five в Маріуполі, Вінниці, Львові, Харкові та Києві. Встигніть зареєструвати свою команду і поборотися за головний титул!

Змагатися в чемпіонаті можуть всі бажаючі від любителів до професіоналів, хлопці і дівчата, віком від 18 до 25 років (в команді також допускаються два гравці старше 25 років). Формат той же - 10-хвилинний інтенсивний матч 5 на 5, ніяких воротарів, і втрата гравця кожен раз, коли суперник забиває гол. Мета-максимум: ПЕРЕГРАТИ ВСІХ!

Щоб дізнатися про українські відбіркових турнірах і правилах Red Bull Neymar Jr's Five, заходите на сайт і реєструйте вашу команду!

Про спорт і не тільки – в нашому Instagram!