планшету Взяти участь

/Новини футболу

Відігралися з 0-4: "Боруссія" Ярмоленко влаштувала перестрілку з "Шальке" Коноплянки

35.1тЧитати матеріал російською

Дортмундська "Боруссія", в якій виступає наш Андрій Ярмоленко, драматично втратила перемогу над "Шальке" ще одного українця Євгена Коноплянки. Рурське дербі, яке перетворилося на справжній трилер, завершилося з рахунком 4:4.

Гості неймовірно активно почали зустріч. Вже на 41-й секунді Коноплянка ледь не відкрив рахунок, проте не зумів переграти голкіпера, увірвавшись на величезній швидкості в штрафну.

Незважаючи на високий пресинг "кобальтових", футболісти "Боруссії" впевнено впоралися з тиском. А потім буквально катком пройшлися по своєму супернику, чотири рази забивши протягом 10 хвилин.

Початок розгрому поклав Обамеянг. Габонец у падінні замкнув простріл із правого флангу, влетівши в ворота разом із захисником і голкіпером. І хоча м'яч торкнувся руки форварда, арбітр все ж зарахував гол.

Одразу після цього Стамбулі відзначився автоголом. Захисник зрізав м'яч у свої ворота, намагаючись перервати подачу Шахіна зі штрафного. Потім Гетце в незвичній для себе манері розстріляв кіпера ударом головою, замкнувши навіс Обамеянга, а добив суперника Геррейро, класно пробивши зльоту в дальній кут.

Чотири м'ячі до середини першого тайму дозволили Дортмунду відійти назад, віддавши перевагу гравцям "Шальке". При цьому гельзенкірхенці перебували в явному нокауті і нічого не могли створити в атаці.

Після перерви господарі продовжили діяти другим номером. І "джмелі" поплатилися за свою пасивність.

Спершу Бюргшталлер у середині тайму відквитав один м'яч, а буквально через чотири хвилини Харіт подарував гостям надію, замкнувши подачу Коноплянки.

Своїй команді "допоміг" Обамеянг, який заробив абсолютно непотрібну другу жовту картку і залишивши "Боруссію" у меншості. У підсумку в кінцівці "Шальке" просто добив деморалізованого суперника. Даніель Каліджурі класно розібрався у штрафному і відправив м'яч у "дев'ятку", а Налдо на 94-й хвилині закарбувала головою навіс Коноплянки з кутового.

Нагадаємо, в попередньому турі Євген Коноплянка зробив два голи, дозволивши "Шальке" випередити "Боруссію" у турнірній таблиці.

Бундесліга. 13 тур

"Боруссія" (Дортмунд) - "Шальке" (Гельзенкірхен) - 4:4

Голи: Обамеянг, 16, Стамбулі, 18 (аг), Гетце, 20, Геррейро, 25 - Бюргшталлер, 61, Харитина, 65, Даніель Каліджурі, 86, Налдо, 90 + 4

"Боруссія": Вайденфеллер, Герейро, Сократіс, Топрак, Шмельцер, Сахін, Гетце, Вайгль, Пулішіч, Ярмоленко, Абумеянг

"Шальке": Ральф Ферманн, Тіло КЕРЕРА, Бастіан Оципка, Налдо, Маккенна, Мейер, Коноплянка, Стамбулі, Даніель Каліджурі, Бюргшталлер, Ді Санто