Відео дня: що за хаос творився на останніх хвилинах матчу Росія - Іспанія

37,9 т.

Останні хвилини товариського матчу збірних Росії та Іспанії, який завершився феєричної нічиєї 3:3, ознаменувалися цілим рядом скандальних епізодів. Все почалося з того, що форвард гостей Родріго завдав травму Андрію Луньов, за що не отримав навіть жовтої картки.

Після цього на поле почав відбуватися справжній хаос. Тренер збірної Росії Станіслав Черчесов мав намір випустити на поле дублера Луньова Володимира Габулова. Однак на той час господарі поля вичерпали ліміт замін. Тож спочатку місце у "рамці" хотів зайняти форвард Олександр Кокорін, але потім ініціативу e свої руки взяв Денис Глушаков, який і надів воротарський светр.

Читайте: Нападаючий збірної Аргентини був терміново госпіталізований з матчу в Росії

Поки лікарі чаклували над Луньовим, а росіяни розбиралися, кому з них виконати роль воротаря, на поле вибіг один з уболівальників. Він спокійно попрямував у центральне коло до захисника іспанців Жерару Піке, про щось з ним поговорив, а потім зробив селфі. Стюарди лише через пару хвилин помітили на поле стороннього і вивели його до підтрибунних приміщень.

Як повідомляв "Обозреватель", трагедією завершився другий товариський матч, який проходив у Росії. Після зустрічі Аргентини і Нігерії загинули п'ятеро російських уболівальників, які поверталися з Краснодара до Ростова.