Відео дня: італійський воротар здійснив найбільш незвичайний сейв сезону

8.9т Читати матеріал російською

Воротар генуезької "Сампдорії" Еміліано Вівіано продемонстрував чудеса техніки під час матчу 12-го туру чемпіонату Італії з "Ювентусом". Голкіпер "блючеркьятті" здійснив один з найефектніших сейвів сезону, відбивши удар Хуана Куадрадо.

Ефектний момент стався незадовго до кінця першого тайму. Колумбійський легіонер "Ювентус" вискочив один на один з воротарем "Сампдорії". Футболіст "старої сеньйори" зобов'язаний був забивати, проте Вівіано примудрився відбити удар... п'ятою точкою.

Цей сейв став одним з визначальних в матчі. "Сампдорія", відчувши впевненість свого воротаря, після перерви просто не залишила шансів чемпіону, забивши в його ворота три м'ячі. "Ювентус" лише у компенсований час зумів піти від розгромної поразки, поступившись - 3:2.

Як повідомляв "Обозреватель", англійський футболіст зробив самий незбагненний промах сезон.