Уругвайське щастя Росії та іранський автобус. Підсумки дня ЧС-2018

10,6 т.

"3 по 1:0" - звучить як замовлення в барі, але в даному випадку це сьогоднішній набір матчів на чемпіонаті світу в Росії. Уругвай, Португалія та Іспанія здобули мінімальні перемоги, порадувавши себе результатом, але не порадувавши уболівальників грою.

Читайте: ЧС-2018: результати матчів 20 червня

Що цікаво, подібне - три матчі за день з однаковим рахунком 1:0 - в історії ЧС траплялося тільки двічі.

У центрі уваги: Уругвай вивів в плей-офф і себе, і Росію

Сьогодні російські вболівальники трохи забули про свою збірну і почали "топити" за Уругвай - їхня перемога над Саудівською Аравією автоматом вивела б у плей-офф і Росію. І хоча аравійці пручалися куди краще, ніж самій Росії (якій програли - 0:5), Уругвай таки "завдання мінімум" виконав.

Команда Оскара Табареса напевно найвірніша своїм ідеалам збірна на ЧС. З роками Уругвай Табареса залишається все тим же і "бере гори" мінімалізмом і прагматизмом. Здавалося б, з належним настроєм тільки Кавані і Суарес удвох могли б розбомбити всю оборону Саудівської Аравії. Але ні - уругвайці звично використовували ініціативу в першому таймі, а потім просто довели справу до переможного кінця. Під завісу матчу вони навіть дозволили аравійцям поатакувати і на декілька хвилин уявити, що у тих є шанс на нічию.

Уругвай - Саудівська Аравія: огляд матчу ЧС-2018

За кого дійсно приємно, так це за Луїса Суареса - уругваєць завдяки своєму сьогоднішньому голу увійшов в історію. У свій 100-й матч за збірну Суарес став єдиним уругвайцем, який забивав на трьох ЧС.

Як же так: іспанці поглинули Іран, але виявилися "беззубими"

81% володіння м'ячем в першому таймі (68% в загальному по матчу), Начо і Рамос окремо віддають пасів більше, ніж вся збірна Ірану (в першій половині гри), тотальна перевага на полі - а всього 3 удари в площину воріт і скромна перемога завдяки трохи "рикошетному" голу.

У цьому сьогодні вся Іспанія. Як же так, що одна з найсильніших команд в першому турі так болісно і важко грала зараз?

Іспанія - Іран: огляд матчу ЧС-2018

Краса дня

І не гол. І не тому, що їх було мало (хоча через це теж). В даному випадку досягнення на полі перекрив вчинок в підтрибунному приміщенні, біля автобуса Португалії після матчу піренейців з Марокко.

Справа сталося з Кріштіану Роналду і маленьким уболівальником - хлопчина не встиг сфотографуватися зі своїм кумиром і розплакався. Дізнавшись про це, Кріштіану спеціально вийшов з автобуса, сфотографувався з маленьким фанатом і втішив його.

Як би там не було, а позитиву і плюсів в карму Кріштіану додав чудово.

А в той же час за стінкою в своїй роздягальні журилася збірна Марокко - вона стала першою командою, яка вилетіла з ЧС-2018.

Man of the day

Кріштіану Роналду потіснити складно (і знову забив переможний, і хлопця втішив), але Луїса Суареса також варто відзначити. Форвард сьогодні теж забив переможний м'яч (52-й за Уругвай), зробивши це в своєму 100-му поєдинку за збірну.

Цифра дня: Суарес і Піке "налили" по 100

Крім Суареса свій ювілей в 100 матчів грою проти Марокко відсвяткував і Жерар Піке. Один з провідних захисників Іспанії останнього десятиліття і її натхненник.

Сьогодні на наших очах, переступивши поріг в 100 матчів, народжувалися нові легенди збірних Уругваю і Іспанії.