планшету Взяти участь

/Новини футболу

Уругвай - Росія: огляд матчу ЧС-2018

7.6тЧитати матеріал російською

Збірна Уругваю обіграла команду Росії і виграла групу А на чемпіонаті світу з футболу 2018 року. Команда Оскара Табареса виграла всі три зустрічі першого етапу змагань, ні разу не пропустивши в свої ворота. Господарів мундіалю південноамериканці розбили - 3:0.

Росіяни нічого не змогли протиставити супернику, ще в першому таймі пропустивши від Суареса і Ласкальта, а також залишившись вдесятьох. Після перерви підопічні Черчесова не завдали жодного удару по воротах Муслера. При цьому Кавані втретє змусив збірну Росії починати з центру поля.

Уругвай - Росія 3:0 (2:0, 1:0)
Голи:
1:0 - 10 Суарес, 2:0 - 23, автогол Черишев, 3:0 - 90 Кавані.
Уругвай - Муслера, Касерес, Коатес, Годін, Весіно, Нандес (Родрігес, 73), Торрейра, Лаксальт, Бентанкур (де Арраскаета, 63), Кавані (Максі Гомес, 90), Суарес.
Росія - Акінфєєв, Кутепов, Кудряшов, Смольников, Ігнашевич, Зобнін, Газинський (Кузя, 46), Олексій Міранчук (Смолов, 60), Самедов, Черишев (Фернандес, 38), Дзюба.
Попередження: Газинський (9), Смольников (28), Бентанкур (59).
Вилучення: Смольников (36).

Вашій увазі відео найяскравіших моментів гри.

Як повідомляв OBOZREVATEL, голкіпер збірної Єгипту встановив історичний рекорд чемпіонатів світу з футболу.

Читайте всі новини по темі "Чемпіонат світу 2018" на сайті "OBOZREVATEL".