Уругвай - Росія: огляд матчу ЧС-2018

16,1 т.

Збірна Уругваю обіграла команду Росії і виграла групу А на чемпіонаті світу з футболу 2018 року. Команда Оскара Табареса виграла всі три зустрічі першого етапу змагань, ні разу не пропустивши в свої ворота. Господарів мундіалю південноамериканці розбили - 3:0.

Росіяни нічого не змогли протиставити супернику, ще в першому таймі пропустивши від Суареса і Ласкальта, а також залишившись вдесятьох. Після перерви підопічні Черчесова не завдали жодного удару по воротах Муслера. При цьому Кавані втретє змусив збірну Росії починати з центру поля.

Читайте: Зробили Мессі тренером, а Салаха - улюбленцем Кадирова: топ-події туру ЧС-2018

Вашій увазі відео найяскравіших моментів гри.

Як повідомляв OBOZREVATEL, голкіпер збірної Єгипту встановив історичний рекорд чемпіонатів світу з футболу.