LTE планшету Взяти участь

/Новини футболу

Голи Варна та Грізманна вирішили долю матчу Уругвай - Франція: онлайн-трансляція 1/4 фіналу ЧС-2018

20.4тЧитати матеріал російською

Уругвай і Франція відкрили чвертьфінальну стадію чемпіонату світу з футболу 2018 року в Росії. Поєдинок віце-чемпіонів Європи з представником Південної Америки пройшов на стадіоні "Нижній Новгород" і завершився перемогою французів - 2:0. OBOZREVATEL вів онлайн-трансляцію матчу Уругвай - Франція (який почався о 17:00 за київським часом).

Уругвайці в 1/8 фіналу у блискучому стилі обіграли діючих чемпіонів Європи португальців. При цьому, за даними ЗМІ, команда Оскара Табареса понесла втрату в особі автора дубля у поєдинку проти "європейських бразильців" Едінсона Кавані. Це істотно вплине на атакуючий потенціал збірної Уругваю.

У свою чергу Франція путівку до чвертьфіналу здобула завдяки ефектній перемозі над аргентинцями - 4:3. Підопічні Дідьє Дешама підходять до зустрічі з Уругваєм в чудовому настрої. Особливо це стосується нової зірки світового футболу Киліана Мбаппе, який до стадії плей-офф ЧС-2018 набрав просто фантастичну форму.

ЧС-2018. 1/4 фіналу

Нижній Новгород, стадіон "Нижній Новгород"

Головний арбітр: Нестор Пітана (Аргентина)

Уругвай - Франція - 0:2

Гол: Варан (44), Грізманн (61)

Уругвай (4-4-2): 1. Муслера - 22. Касерес, 2. Х. Хіменес, 3. Годін (к), 17. Лаксальт - 8. Нандес, 6. Бентанкур, 14. Торрейра, 15. Весіно - 9. Суарес, 11. Стуані

Запасні: 12. Кампанья (гк), 23. М. Сільва (гк), 4. Варела, 5. Санчес, 7. К. Родрігес, 10. Де Арраскаета, 13. Г. Сільва, 16. М. Перейра, 18 . М. Гомес, 19. Коатес, 20. Урретабіскайя, 21. Кавані

Франція (4-2-3-1): 1. Льоріс (к) - 2. Павар, 4. Варан, 5. Умтіті, 21. Ернандес - 6. Погба, 13. Канті - 10. Мбаппе, 7. Грізманн, 12. Толіссо - 9. Жиру

Запасні: Манданда (гк), 23. ареоли (гк), 3. Кімпембе, 8. Лемар, 11. Дембеле, 15. Нзонзі, 16., 17. Рамі, 18. Набіл Фекір, 19. Сідібе, 20. Флоріан Товен, 22 . Менді, 14. Матюїді

________________________________________________________________

Отже, на ЧС-2018 відомий перший півфіналіст - їм стає збірна Франції, яка в 1/2-й зіграє з переможцем пари Бразилія - ​​Хорватія.

На цьому ми завершуємо наш онлайн. Дякуємо, що стежили за матчем разом з нами!

Франція стала лише другою командою за всю історію ЧС, хто в рамках одного турніру обіграв відразу 3 південно-американських комнду (в даному випадку - Перу, Аргентину і Уругвай). Першою була Голландія в 1974-му.

Статистика усього матчу

90+5. ВСЕ, МАТЧ ЗАВЕРШЕНО! Так і не зміг нічого вдіяти Уругвай в останні хвилини, тому Франція доводить справу до перемоги - 2: 0.

90+3. Заміна у Франції - замість Грізманн останні хвилини зустрічі на поле проведе Набіл Фекір.

90. Аж п'ять хвилин додає арбітр до основного часу.

89. Поки Франція атакує, її голкіпер Льоріс упіймав ... бабку!

89. Грізманн б'є зі штрафного, прямо по центру воріт метрів з 22-х, але вище пепекладіни.

87. Мбаппе у Франції йде, а його місце на полі займе Дембеле.

85. Здається, в цьому матчі все закончлось - м'яч у Франції, і Уругвай навіть не може толком відняти м'яч.

83. Відео голу Грізманна з ляпом Муслери

82. Уже всіма способами закидають м'яч уругвайці на Суареса, але Умтіті майже наглухо закрив форварда.

79. Робить заміну Франція - Толіссо йде, Нзозі виходить.

75. Остання заміна у Уругваю - Нандеса замінив Урретабіскайя. І це означає, що не вийде сьогодні на поле Кавані.

74. Чи не заспокоюються уругвайці, не здаються. Але зламати Францію Уругваю в такій ситуації дуже важко.

71. Як б'є Толіссо! Метрів 20 до воріт - тонкий удар на точність, в ліву дев'ятку. Але не потрапляє.

68. Заспокоїлась ситуація, але Годін і Мбаппе отримують по картці. Гра ж триває.

67. А ось і бійка невелика, спалахнули емоції. Все почалося з фолу на Мбаппе, за якого заступився Погба. А потім Годін в поспіху намагався підняти Мбаппе, що явно не сподобалося франузам, і понеслася.

64. Родрігес прицільно бив здалеку в правий нижній гол воріт, але трохи повз.

61. ГООООООООООООООООООООООЛ! Добре метрів з 20-ти б'є Грізманн, і що творить Муслера??? Грізманн б'є сильно, але по центру, і Муслера не справляється з м'ячем, не зумівши зловити його. 0:2.

58. Відразу подвійна заміна у Уругваю: замість Бентанкура виходить Гомес, а Стуані змінює Родрігес. За тактиці нічого не змінюється - Родрігес буде грати фактично другого форварда, під Суаресом.

54. До речі, погані новини для Уругваю - 16 матчів на ЧС не вигравав уругвайці, якщо пропускають першими. Останній раз це було аж у 1966-му, і як раз в матчі з Франціец (2: 1).

52. Осмілюється на дальній і складний кручений удар Павар - аж надто неймовірний був би гол, залетить м'яч в ворота.

47. Ахах, що робить Муслера? Голкіпер надумав забрати на замаху Грізмана, але француз легко обікрав воротаря - в двох метрах від штанги воріт! Благо для Уругваю, м'яч відразу відскочив за лінію.

46. ​​ДРУГИЙ ТАЙМ РОЗПОЧАВСЯ!

Рафаель Варан забиває тільки третій гол за Францію, і вперше з березня 2015 го, але в такому важливому для "Гальський півнів" матчі.

Статистика першого тайму

45+1. ПЕРШИЙ ТАЙМ ЗАВЕРШЕНО. Франція мінімально веде в рахунку в абсолютно рівній грі.

44. Ух, Льоріс! Рятує воротар Францію від голу Касереса, коли той бив головою напевно в ближній кут!

40. ГООООЛ! Грізманн навішує справа, Варан забиває головою - все просто! 1: 0 в повзу Франції!

39. Тепер жовта у Уругваю - Бентанкур попереджений.

37. Уругвай зумів "виловити" удар в створ з дуже рівної гри - Весіно б'є, але в ближній кут, де вже чекає Льоріс.

33. Перша жовта картка в матчі - на рахунку Ернандеса. Француз так тримав Нандеса, що порвав тому футболку (через що уругваєць мав її замінити)

28. Ніяк не виходить вдало вдарити у Мбаппе, зараз після подачі Павара справа ... А від нього сьогодні чекають голи, адже в попередніх іграх 19-річний нападник забив вже 4 голи!

26. Б'є Жиру по воротах здалеку, але без проблем для Муслери.

22. Цікава статистика п'яти останніх матчів Франції і Уругваю ...

20. Черговий кутовий біля Франції, але європейці ніяк не можуть нанести удар в створ - блокують уругвайці.

18. Б'є Погда через меж штрафного, але м'яч пролітає повз.

14. Мбаппе б'є головою метрів з п'яти після скидки з іншого краю штрафного - м'яч парашутом летить за перекладину!

12. Ух, момент у Уругваю! Після подачі кутового несильний удар в ближній кут воріт Льоріса - воротар справляється.

9. Небезпечний штрафний у Франції, але подача Грізмана з правого флангу не знаходить адресата.

5. Сміливо починає Уругвай, не віддаючи особливо м'яч Франції і вже пару раз прориваючись до штрафного французів.

0. МАТЧ РОЗПОЧАВСЯ!

5 ХВИЛИН ДО МАТЧУ. Відгриміли національні гімни, футболісти готові почати матч.

10 ХВИЛИН ДО МАТЧУ. Останні приготування до гри - Нижній Новгород робить все, щоб Ніяк не схибити в проведенні останнього для себе матчу ЧС-2018.

30 ХВИЛИН ДО МАТЧУ. Схеми команд на сьогоднішню гру

50 ХВИЛИН ДО МАТЧУ. Незважаючи на попередні новини про травму і неможливість зіграти проти Франції, один з лідерів Уругваю Едінсон Кавані таки в заявці, але лише на лавці запасних.

Але чи зможуть уругвайці без нього в черговий раз обіграти гранда світового футболу?

1 ГОДИНА ДО МАТЧУ. Стали відомі стартові склади команд!

3 ГОДИНИ ДО МАТЧУ. Орієнтовні склади команд на сьогоднішню гру.

Уругвай (орієнтовний склад): Фернандо Муслера - Мартін Касерес, Хосе Марія Хіменес, Дієго Годін, Дієго Лаксальт - Наітан Нандес, Лукас Торрейра, Матіас Весіно, Родріго Бентанкур - Луїс Суарес, Крістіан Стуані

Франція (орієнтовний склад): Уго Льоріс - Бенжамен Павар, Рафаель Варан, Самуель Умтіті, Люка Ернандес - Н'Голо Канте, Поль Погба - Кіліан Мбаппе, Антуан Грізманн, Корантен Толіссо - Олів'є Жиру

ДОБА ДО МАТЧУ. Вітаємо, дорогі друзі! Мегафайт між Уругваєм та Францією визначає першого чвертьфіналіста ЧС-2018.

Як повідомляв OBOZREVATEL, Міжнародна федерація футболу (ФІФА) покарала футболіста збірної Росії Іллю Кутепова.

Читайте всі новини по темі "Чемпіонат світу 2018" на сайті "OBOZREVATEL".