Android смартфону Взяти участь

/Новини футболу

Уругвай - Франція: огляд матчу 1/4 фіналу ЧС-2018

4.2тЧитати матеріал російською

Збірна Франції стала першим півфіналістом чемпіонату світу з футболу-2018, обігравши у чвертьфінальному матчі команду Уругваю. Гра в Нижньому Новгороді завершилася досить комфортною перемогою французів з рахунком 2:0.

В обох голах взяв участь Антуан Грізманн. У першому таймі він точно навісив на голову Рафаелю Варану, який відкрив рахунок. А в середині другого тайму Грізманн відзначився сам - грубої помилкуи припустився воротар Уругваю Фернандо Муслера, який не зміг зафіксувати м'яч.

Уругвай - Франція 0:2 (0:1)

Голи: 0:1 - 40 Варан, 0:2 - 61 Грізманн.

Уругвай - Муслера, Годін, Хіменес, Касерес, Нандес (Урретавіскайя, 73), Лаксальт, Бентанкур (Родрігес, 59), Торрейра, Весіно, Суарес, Стуані (Максі Гомес, 59).

Франція - Льоріс, Варан, Люка Ернандес, Павар, Умтіті, Погба, Канте, Толіссо (Нзонзі, 80), Грізманн (Набіл Фекір, 90 + 3), Жиру, Мбаппе (Дембеле, 88).

Попередження: Люка Ернандес, 33, Бентанкур, 38, Родрігес, 69, Мбаппе, 69.

В 1/2 фіналу збірна Франції зіграє з переможцем гри Бразилія - ​​Бельгія.

Читайте всі новини по темі "Чемпіонат світу 2018" на сайті "OBOZREVATEL".