Ураган від "Шахтаря": результати 1/8 фіналу Ліги чемпіонів 21 лютого

7.8тЧитати новину російською

У футбольній Лізі чемпіонів в середу, 21 лютого, були зіграні заключні перші поєдинки 1/8 фіналу. Донецький "Шахтар" провів ураганний другий тайм і здобув вольову перемогу над римської "Ромою". Зустріч в Харкові завершилася з рахунком 2:1.

Підопічні Паулу Фонсека зіграли два кардинально різні тайми. Після проваленої першої половини, в якій "гірники" пропустили абсолютно необов'язковий гол, господарі проявили вищий клас.

Спершу Факундо Феррейра реалізував неймовірний пас Ярослава Ракицького через все поле, а потім фантастичний удар Фреда зі штрафного поставив на коліна італійського гранда.

"Шахтар" Україна - "Рома" Італія - 2:1 (0:1, 2:0)

Голи: 0:1 - 41 Ундер, 1:1 - 52 Феррейра, 2:1 - 71 Фред.

Шахтар - Пятов, Кривцов (Ордець, 45), Ісмаїлі, Бутко, Ракицький, Степаненко, Фред, Тайсон, Марлос, Бернард (Коваленко, 90), Феррейра.

Рома - Аліссон, Фасіо, Манолас, Коларов, Флоренці (Бруно Перес, 72), де Россі, Стротман, Наінгголан (Дефрель, 83), Ундер (Жерсон, 71), Перотті, Джеко.

Попередження: Феррейра (80), Перотті (90), Тайсон (90).

У другому поєдинку вечора "Манчестер Юнайтед" зіграв в нудну нічию з іспанською "Севільєю".

"Севілья" Іспанія - "Манчестер Юнайтед" Англія - 0: 0 (0: 0, 0: 0)

Севілья - Ріко, Лангле, Меркадо, Ескудеро, Навас, Васкес, Нзонзі, Сарабія, Банега (Пісарро, 89), Корреа, Мюріель (Сандро Рамірес, 85).

Манчестер Юнайтед - Де Хеа, Смоллінг, Лінделеф, Валенсія, Янг, Мактоміні, Матіч, Мата (Марсьяль, 80), Еррера (Погба, 17), Санчес (Решфорд, 75), Лукаку.

Попередження: Нзонзі (21), Санчес (41).

Ігри у вiдповiдь пройдуть 13 березня.

Нагадаємо, що в четвер, 22 лютого, свій поєдинок в Лізі Європи проведе і київське "Динамо". Перша гра в Афінах завершилася з рахунком 1:1.