6 грудня • оновлено в 12:05

Український нападник довів до екстазу фанатів голом на 8-ій доданій хвилині: опубліковано відео

24т
Читати матеріал російською

Український нападник Роман Яремчук став автором вирішального голу у складі "Гента" у черговому матчі чемпіонату Бельгії. Наш футболіст вразив ворота "Шарлеруа" буквально за кілька секунд до фінального свистка, забезпечивши своїй команді мінімальну перемогу з рахунком - 1:0.

Епізод стався, коли йшла вже восьма (!) додана арбітром хвилина до другого тайму. Після подачі зі штрафного Яремчук вистрибнув вище всіх і головою відправив м'яч у кут. Як не намагався захисник "Шарлеруа" перешкодити голу, йому це не вдалося.

Гол українця не тільки дозволив "Генту" здобути три очки, але і вийти на четверте місце у турнірній таблиці чемпіонату Бельгії.

Як повідомляв "Обозреватель", українець Євген Шахов відзначився голом у матчі Кубка Греції.

Про нові секс-скандали з Роналду і Неймаром читай у нас в Telegram!

Читайте всі новини по темі "чемпіонат Бельгії" на сайті "OBOZREVATEL".