Прийміть участь
Android смартфона Взяти участь

Український футболіст виконав шедевральний удар: опубліковано відео

2.7тЧитати матеріал російською

Неймовірний гол був забитий у матчі третього туру другої ліги чемпіонату України, в якому криворізький "Гірник" приймав запорізький "Металург". На 71-й хвилині півзахисник господарів поля Ігор Бука поборовся за м'яч у центрі, трохи підправив "круглого" під удар і вистрілив. Кіпер гостей вийшов далеко з воріт і не зміг перешкодити снаряду, який опускався йому за комір.

На 75-й хвилині 28-річний Бука оформив дубль. Матч завершився перемогою "Гірника" з рахунком 3:1. У двох матчах за криворізьку команду в сезоні, що стартував, футболіст відзначився вже чотирма м'ячами. Ігор - новачок команди.

Як повідомляв OBOZREVATEL, футболіст, якого зловили п'яним за кермом, забив супергол в УПЛ.